PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655364}
5,3 11 222
oceny
5,3 10 1 11222
5,7 3
oceny krytyków
Maggie
powrót do forum filmu Maggie

Nie mogłem się zebrać... odstraszały mnie kolejne Zombie i Arnold w roli głównej, ale w końcu dałem się sobie, siebie namówić. Moja ocena, opiera się również na tym, że mam nastoletnią córkę i czy chciałem czy też nie, wyobraźnia zrobiła swoje. Oczywiście, że film ma trochę niedociągnięć, że autorzy skupiając się na warstwie emocjonalnej, odpuścili typowe elementy grozy, odstawiając na drugi plan wszystko to co z samą zarazą związane, mogło budować napięcie... Z drugiej strony nie jestem pewien, czy takie przeskakiwanie z "prawie" horroru do dramatu wyszłoby filmowi na dobre. Tak.... film wbił mi się w głowę, nie dlatego, że jest arcydziełem, bo nie jest, ale potrafi wciągnąć... Niestety bez względu na to, jakie scenariusze ja, jako ojciec mógłbym wykreować, film w swej fabule jest bezwzględny, nie daje nadziei na dobre zakończenie, nie pozwala nam dostrzec światełka w tunelu... światełka nie ma.... to wędrówka tylko w jedną stronę.... Warto obejrzeć, ale nie miejcie złudzeń, nawet odrobina wrażliwości wystarczy, żeby zaaplikować sobie dużą dawkę "filmowego przygnębienia"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones