PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127951}
6,4 305
ocen
6,4 10 1 305
Madigan
powrót do forum filmu Madigan

Podobne filmy.

ocenił(a) film na 8

Jest nas jak widać dosłownie garstka fanów tej produkcji ale może któregoś dnia ktoś tu jeszcze zajrzy i podzieli się informacjami o filmach w zbliżonym klimacie, które powstały w podobnym okresie ? Gdyby tak się stało byłbym niezmiennie wdzięczny. A sam film co tu dużo mówić - rewelacja. I do tego ta muza - żeby można było gdzieś dostać soundtracki do filmów z lat 70-tych to byłoby po prostu idealnie.

ocenił(a) film na 7
tomash74

Tak, wczoraj obejrzałem film i muzyka mnie powaliła - wyprzedza o dwa lata nadchodzące lata siedemdziesiąte. Jest już w niej zapowiedż "Columbo", "Kojaka", "Brudnego Harry'ego" i innych hitów.

ocenił(a) film na 4
tomash74

Szczególnie rewelacyjna jest scena, gdy policjant przychodzi aresztować oprycha i podchodzi do niego z pistoletem na 30 cm. Miodzio. Stąd i cały film.

Krzypur

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

ocenił(a) film na 6
kotbury

Nie brak realizmu, tylko braki w przeszkoleniu. Mnie też to uderzyło, zwłaszcza w scenie szturmu, kiedy np. snajperzy walą na oślep w okna, choć wiedzą o zakładniku w środku. Ale możliwe, że wtedy normą były właśnie takie westernowe zwyczaje i dopiero z czasem wprowadzono sensowniejsze procedury. Do scenariusza też bym się przyczepił. Nie bardzo wiadomo np., po co wprowadzono wątek syna czarnoskórego pastora albo pojawiającej się na dosłownie na parę chwil kochanki Madigana. Dziwne, bo Polonsky to niezły scenarzysta, a tu nie bardzo mu wyszła spójna opowieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones