PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 769
ocen
7,5 10 1 399769
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

sie podobał ? taaaakkk !! był zarąbisty ;) oglądałam go chyba ze 3 razy ;) i za kazdym razem coraz bardziej smieszny . moze nie ten sam dowcip co w shreku ale mi sie bardzo podobał. prawde mówiąc pingwinki wszystko rozkrecały ;D ;D hehe np.lodzio miodzio panowie lodzio miodzio ;D ;) . ale reszta tez super ;)) mi sie bardzo podobał ;)

Bella_Mafia

no z tym sie zgodze ze wszytsko rozkrecaly

Bella_Mafia

no z tym sie zgodze ze wszytsko rozkrecaly

superowa_dzaga

Mi się najbardziej podobał motyw Mission Impossible na statku, kiedy pingwiny próbują przejąć kontrolę nad statkiem... to był najlepszy moment w całym filmi!

Oraz końcowy tekst: Z uśmiechem, panowie, z uśmiechem :)

Pozdrowienia :)

Bella_Mafia

Mimo,ze nie to co Shrek to fakt faktem zgadzam sie z Toba-ja chyba go z 2x ogladałam;P

ocenił(a) film na 8
Pistacia

A czy ktoś oglądał po rosyjsku? Bo po rosyjsku też jest śmiesznie, chwilami nawet śmieszniej niż po polsku.

Shiloh

ale umiesz rosyjski czy oglądałeś w kompletnej nieświadomości i śmiałeś się z tego jak to brzmi? :)

Pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 8
lamaz

Znam dość dobrze z opowiadań mamy, a i znaczenia wielu wyrazów (nawet tych zmienionych w porównaniu z polskim)łatwo można się domyślić. Pośmiać się swoją drogą, a jak już pisałem, chwilami po rosyjsku jest jeszcze zabawniej, niż po polsku.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

ja ten film uwielbiam!!! jak pozyczyłam od kuzyna to ogladałam non stop, za każdym razem bardziej mi sie podbał. teraz chyba sobie kupie na DVD bo nie umiem bez tych tekstów żyć!!!

Samantha

jednak i tak wszystko przebija piosenka...

... wyginam śmiało ciało... :)

Pozdrawiam :)

Bella_Mafia

A tak w ogóle to co znaczy?
serio się pytam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones