PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1496}
7,2 57 251
ocen
7,2 10 1 57251
7,3 19
ocen krytyków
Mad Max 2 Wojownik szos
powrót do forum filmu Mad Max 2 - Wojownik szos

Po przeczytaniu wielu opinii na temat tego filmu byłem pewny że będzie to kawał niezłego
kina, z wartką akcją i klimatem niespotykanym w innych filmach. Po obejrzeniu mogę
powiedzieć tylko tyle że akcja była, ale po 5 minutach pościgu(podobno w tym filmie są
najlepsze pościgi w historii kina), przy tej samej muzyce jedyne na co miałem ochotę to
ziewanie. Co prawda świat po apokalipsie był bardzo fajnie przedstawiony (twórcy gry fallout
zapewne wzorowali się na tym filmie) lecz zostaje to zepsute przez brak jakiejkolwiek
zapierającej dech akcji. Dziwi mnie tak wysoka ocena, obejrzałem wiele bardziej ciekawych
filmów starej daty niż Mad Max i wg. mnie nie zasługuje na taką ocenę. Ja daję 3/10

ocenił(a) film na 8
jezykbdg

Masz prawo do swojego zdania. Ja akurat należę do fanów - widziałem ten film lata temu, mam do niego wielki sentyment. Jest to specyficzne kino, MM doczekał się wielu naśladowców ale żaden nie jest nawet w połowie tak dobry jak oryginał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones