PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 215 168
ocen
7,2 10 1 215168
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

niesamowity film !!!

ocenił(a) film na 9

Z utęsknieniem (choć też z wielką obawą) czekałem na nowego Mad Maxa i ...choć sporadycznie chodzę do kina...wiedziałem że na ten film do kina zaglądnę. tym bardziej, że za realizację wział się Pan George Miller !
Zresztą pierwszy Mad Max powstał z jego ręki 36 lat temu w 1979 r., tak samo jak i ja powstałem...także jak nie mógłbym póść do kina jak to był film "moich czasów" ;)
,,,
Nie będę długo pisał ale nie spodziewałem się tak za...istego filmu !
Ogladam mnóstwo filmów i szczerze jak miałbym tak zrobić ranking najlepszych filmów rok wstecz do dziś to ...Mad Max. Fury Road byłby z pewnością na podium. I pewnie długo tam pozostanie !
Szacun !!
Dawno film nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Mad Max. Ja oglądałem go z zapartym tchem...i jeszcze ta muzyka....
Film świetny. Długo z pewnością takiego nie zobaczę...
Polecam wszystkim :)

ocenił(a) film na 5
popow25

I to jest problem... ludzie raz na pół roku pójdą do kina, na dodatek wybór pada na takiego gniota, a potem się zachwycają. Bardzo słaby film, który oprócz rewelacyjnych efektów audiowizualnych nie ma kompletnie nic do zaoferowania. Zero fabuły, bardzo słabe aktorstwo i drętwe dialogi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones