PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 215 168
ocen
7,2 10 1 215168
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

ja sie pytam po co sie robi takie gowno ?

użytkownik usunięty
Richie.25

Bo się sprzedaje . Hajs się musi zgadzać . ( sam nie jestem fanem tego filmu )

użytkownik usunięty
Richie.25

Powiedział fan Władcy Pierścieni lol

ocenił(a) film na 1

no i co to ma do rzeczy ? nawet tego gniota bym nie porownywał z mistrzostwem LOTR...

użytkownik usunięty
Richie.25

No jeśli gniot masz na myśli władce pierdzieli to.absolutna zgoda

użytkownik usunięty

Ej, ale Tolkiena i Jacksona to ty kolego szanuj. WP ma przynajmniej jakieś przesłanie, symbolikę i fabułę. Mad Max to kompletna porażka, nawet wizualnie mi się to nie podoba. Wytrzymałam dwadzieścia minut i wyłączyłam, bo bałam się o skutki uboczne oglądania tego "dzieła", które mogłyby mi uszkodzić mózg. A tobie Richie.25 polać dosłownie (choć nie wiem, czy powinnam tak pisać, bo nie wiem ile masz lat :D )!

użytkownik usunięty

Tolkiena szanuję filmy do dupy

użytkownik usunięty

A oceniłeś w miarę pozytywnie O.o

użytkownik usunięty

No i?


Zresztą Drużyna 7/10
Dwie wieże 8/10
Powrót Króla 5/10

A Hobbshity kolejno 6, 5, 4? Nie spuszczam się nad tymi.filmami.jak ty.dziecko

użytkownik usunięty

Typowa polska kultura... Nie można uprzejmie, na poziomie. Trzeba zjechać żeby być lepszym, nie zachowywać odpowiedniej formy tekstu. Dzieckiem to możesz siebie nazwać, bo zachowujesz się jak dziecko. Mam osobiste powody, żeby dawać oceny filmom, jakie daję. I jak ty to tak absurdalnie ująłeś - nie spuszczam się nad filmami. Co to w ogóle za wyrażenia? Chyba najbardziej absurdalne jakie w życiu słyszałam. Rodem z podstawówki, mój drogi. Znawca się filmowy znalazł, idź się czepiaj kogoś innego, bo na twoją głupotę to słów brakuje. Tyle w temacie!

ocenił(a) film na 8
Richie.25

Oceniając "Transformers: Zemsta upadłych" na 10 tylko się ośmieszasz tym komentarzem...

ocenił(a) film na 1
gggggrzegorz

a co to ma do rzeczy, podaobal mi sie tak jak tobie podoba sie Mad Max, wyrazam tylko swoja opinie ,dalsze czesci Transformers byly slabsze i tak tez jej ocenilem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones