PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 215 203
oceny
7,2 10 1 215203
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Czy tylko ja uważam, że IMMORTAN JOE był dobry ? Stworzył system zarządzania zasobami i dał nadzieję tym ludziom. Gdyby wszyscy z dołu dopadli się do tego - ten cały system jak i uprawy - przepadły by i zostały w rozsypce ?

Czy tylko ja odczuwam wyraźnie smuty związane z tym, że kolejni WarBoys giną w burzy w pościgu za Furiosą ?

Czy tylko ja uważam, że przejęcie zasobów wodnych przez brudasów z dołu doprowadzi do tego, że to całe siedlisko Immortana upadnie i przejmą je pozostałe grupy ?

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Myślę że Furiosa po 3 miesiącach panowania będzie taka sama jak Joe :P

ocenił(a) film na 10
rozkminator

No to mnie pocieszyłeś trochę. XD

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Looknij na to jak się twórcy starego arcydzieła Homeworld, przy najnowszej grze zainspirowali Mad Maxiorem
https://www.youtube.com/watch?v=AbXYmmsARe8

ocenił(a) film na 10
Wolfman_PL

oh. moze troszke immortanem joe i jego przemowieniem a moze to zbieg okolicznosci po prostu. Wlasnie spadam grac w Homeworld 2 tak w ogole xd

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Homeworld to rts w kosmosie, a tu co mamy? Planeta , piasek, pojazdy, przywódce i scenę z Maxiora. Brakuje gitarzysty, ale trailer to zaledwie 90 sek :).
Jak nie grałeś w jedynkę to polecam edycję z dubbingiem polskim, o dziwo , niezły klimacik xD

ocenił(a) film na 10
Wolfman_PL

no i gitara. to sobie obczaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones