PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 215 119
ocen
7,2 10 1 215119
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Choć nie wiem czemu ominełem ten film to musze stwierdzić jedno. To dobre, rozrywkowe kino akcji. W opiniach i komentarzach na jego temat zdania są podzielone, ale moim subiektywnym zdaniem warto go obejrzeć. Fabuła tu jest. Co prawda może nie skomplikowana, ale realia świata przedstawione w tym filmie są proste, brutalne, jednoznaczne. Mi pasuje tego oczekuje od filmu o tematyce postapokaliptycznej. Kupuje to jednym słowem. Mało oglądałem produkcji w której motywem przewodnim jest nieustanny pościg samochodów, pojazdów. Trwa on prawie cały seans. Jest dynamizm, są emocje. Zastanawiałem się nad zarzutami w stylu: a bo dialogów mało, a bo mało wyjaśnień i objaśnień... Ten film po prostu taki miał chyba być. Tu liczą się szybkie decyzje, nie ma miejsca na zbędne gadki, filozofowanie i przemyślenia. W tej opowieści liczy się pęd, zapach spalin i walka o życie wszystko inne po za tym zabija. Czy można byłoby zrobić ten film lepiej? Oczywiście że tak, ale równie dobrze moim zdaniem sprawdza się wizja zaserwowana mi przez twórców. Trzeba tylko przyjąć konwencje i realia panujące w tym świecie. Moim zdaniem 7 lub 8 zasłużona. Dobrze się bawiłem... przyznaje bez bicia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones