PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 768
ocen
7,2 10 1 214768
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Słabo wyszło.

ocenił(a) film na 4

Główny bohater zepchnięty na dalszy plan. Hardy nie dał rady w roli Maxa, a sama rola, w nowej odsłonie mało ciekawa. Może zwyczajnie tam nie pasował. Głupoty w stylu pojazdu z grajkiem na gitarze i kiepskie dialogi. Do tego bardzo nienaturalne efekty specjalne np. burza. Dziwna kolorystyka, mocno przesycone kolory, przez co obraz prezentuje się jeszcze sztuczniej. Można pochwalić ścieżkę dźwiękową. Muzyka interesująca i pasująca do samego filmu. W sumie to film mógłby nazywać się jakkolwiek, bo niewiele ma wspólnego z oryginalną historią. Dla fanów poprzedników, raczej będą to stracone pieniądze.

jest_jak_jest

ale bajki opowiadasz

ocenił(a) film na 4
jest_jak_jest

Pełna zgoda, ten film to chłam.

ocenił(a) film na 7
jest_jak_jest

"Główny bohater zepchnięty na dalszy plan." - faktycznie Max-a mamy w roli drugoplanowej, a przecież film miał opowiadać o nim! Mel Gibson dalej pozostaje najlepszym Mad Maxem bo Hardy miał tu tyle do powiedzenia a i nawet zagrania co nic, nie tego się spodziewałem to tak jakby w Riddicku było 30% Riddicka.Sam film prezentuje się dobrze, przede wszystkim niezły jest początek bo potem zwyczajnie wieje już monotonią.

ocenił(a) film na 10
jest_jak_jest

Policz sobie ile czasu ekranowego zajmuje postać Mad Max'a i porównaj to do innych bohaterów w innych filmach i przestań bzdury opowiadać,że zepchnięty na dalszy plan.
Co jest głupiego w pojeździe z grajkiem na gitarze?
Burza była rewelacyjna. To nie jest film o naturalnych rzeczach.
Film nazywa się Mad Max bo Mad Max to potworne pojazdy pędzące po pustyni.
Nie chciałbym być fanem, gdybym miał w kółko oglądać ten prehistoryczny, C-klasowy chłam.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

"Policz sobie ile czasu ekranowego zajmuje postać Mad Max'a i porównaj to do innych bohaterów w innych filmach i przestań bzdury opowiadać,że zepchnięty na dalszy plan." Jakich bohaterów i w jakich filmach? Nie chce mi się niczego liczyć, mam ważniejsze sprawy na głowie. Obecnie oceniam ten i Max jest tutaj postacią drugoplanową.

"Co jest głupiego w pojeździe z grajkiem na gitarze? " Według mnie wygląda idiotycznie.

"Burza była rewelacyjna. To nie jest film o naturalnych rzeczach." Według mnie wyglądała sztucznie i nienaturalnie. Mi się nie podobała. Przy czym naturalność nie przeszkadza umieszczać i terminatora. Chodzi o wykonanie.

"Film nazywa się Mad Max bo Mad Max to potworne pojazdy pędzące po pustyni." Albo "Szalony Max". Nie wiem jakie znaczenia ma tytuł w kontekście moich uwag?

"Nie chciałbym być fanem, gdybym miał w kółko oglądać ten prehistoryczny, C-klasowy chłam." To nie bądź. Nie interesuje mnie co byś chciał i jak się określasz.

ocenił(a) film na 10
jest_jak_jest

"Co jest głupiego w pojeździe z grajkiem na gitarze? " Według mnie wygląda idiotycznie.
Więc koncerty rockowe, są idiotyczne? OK.
Zagrzewanie wojska do boju muzyką też idiotyczne - (sic!) OK

W takim razie dobrej burzy nigdy nie widziałeś.

"Nie wiem jakie znaczenia ma tytuł w kontekście moich uwagę + sorry, to przez przypadek dotyczy wypowiedzi DemiaNa.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

"Więc koncerty rockowe, są idiotyczne? OK." Skąd tutaj się wzięły koncerty rocka? Wypowiadam się na temat moich odczuć, tyczących się filmu. Idiotycznie wyglądało, gdy mężczyzna jechał na samochodzie pełnym głośników z gitarą. %-)

"W takim razie dobrej burzy nigdy nie widziałeś." Najwidoczniej nie widziałem. Ta dobra nie była. Cechowała ją sztuczność. Widać, że to animacja.

"sorry, to przez przypadek dotyczy wypowiedzi DemiaNa." Nie ma problemu, zdarza się.

ocenił(a) film na 10
jest_jak_jest

Tu masz więcej idiotycznie wyglądających sytuacji:
https://www.google.pl/search?q=zesp%C3%B3%C5%82+na+samochodzie&biw=1173&bih=801& source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BT-NVb68DKq_ygO62oKoBg&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&tbs =rimg%3ACS1BRVJI24m5IjidXRyS3rADlST_18ohSKlyzK4MFqACD3PuQ9gpEvGlI_1tGoMv_1SANZHO heMa9sHMK1yodv6S1c37SoSCZ1dHJLesAOVEesFjwirN9bJKhIJJP_1yiFIqXLMRE45snDjQnHsqEgkr gwWoAIPc-xF_1cqVAlkh_1qSoSCZD2CkS8aUj-Ea4-Vle4NUGHKhIJ0agy_19IA1kcRrJM9X2R1zpoqE gk6F4xr2wcwrRHVb22mwcNpjCoSCXKh2_1pLVzftEcPazcaFMN3i&q=band%20on%20truck&imgrc=O heMa9sHMK1c1M%253A%3B1W9tpsHDaYwRhM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.caranddriver.com% 252Fimages%252F09q4%252F308126%252Frock-band-truck-photo-308191-s-1280x782.jpg%3 Bhttps%253A%252F%252Fwww.thinglink.com%252Fscene%252F568062918638174208%3B1280%3 B782

ocenił(a) film na 2
jest_jak_jest

100% zgody, kompletny brak klimatu, jakiś półtorej godzinny teledysk, chłam , kicha, szajs , kicz, .. .. ... .. ..
fabuł też lipa, nic, kompletnie nic w tym filmie nie ma, cały film to jedna scena rożnie pokazywana .
Jeszcze te efekty rwanej klatki, zabieg techniczny jak z horrorów , w ogóle nie na miejscu.

jest_jak_jest

Hardy bez scenariusza, to dalej skromny chłopak od roli Bejna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones