PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 768
ocen
7,2 10 1 214768
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Problem z odbiorem

ocenił(a) film na 7

Najmłodszej daty już nie jestem i można by rzec na madmaksach się wychowałem. Ale nie chcę tutaj porównywać do starych filmów bo ostatnio z reguły źle to wygląda a i nie ma sensu. Świeżo po seansie, mogę stwierdzić, że ostatnio jest to jeden z lepiej dopracowanych filmów akcji jakie udało mi się oglądać, ale czegoś mi tu brakowało. Pierwsze 45 minut faktycznie wgniata w fotel, a później ogarnęła jakaś nuda i przewidywalność. Postać Maxa jakaś taka wyprasowana i z boku, niby główny bohater a tak naprawdę główna to furiosa. I za mało krwi jak na taką rzeczywistość. Tak jakby reżyser pierwotną hardcorową wersję wyprasował żelazkiem, żeby film mogła oglądać rzesza nastolatków. Powinna być wersja normal od 15 i hard od 21 lat. Akcja i kostiumy oraz muza czy dźwięki naprawdę niezłe, pierwszy raz w kinie nie było efektu ogłuchnięcia od przesterów.

ocenił(a) film na 9
wizi38

Zgadzam się w 100%. Przez to, że przez cały film nieustannie jest akcja to brak w nim jakiegokolwiek napięcia.

ocenił(a) film na 7
wizi38

Dobrze mówisz. JEdnak nieco zawodzi. Pierwsza połowa rewelacja. Ale ... gdzie jest w tym filmie Max ???

ocenił(a) film na 6
wizi38

Nic dodać, nic ująć. Mam identyczne odczucia. Pierwsze 40 minut zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Im dalej, tym gorzej, a ostatnią scene oglądałem bez emocji. Pomimo tego spodziewałem się totalnego chłamu, więc i tak jestem zadowolony. Jak na kino rozrywko bardzo dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones