PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 820
ocen
7,2 10 1 214820
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Oglądałem dziś ten film po raz 4 . Tym razem na sprzęcie który wydobył z tego filmu wszystko co się da.Na kolanach...Coś nieprawdopodobnego. Jestem fanem kina bardziej ambitnego. Skazani na Show Shank , Czas Apokalipsy ...te klimaty ...Ale ten film jest--- brakuje mi określenia ----kapitalny! Tom Hardy zdobył moje uznanie po wsze czasy swoją rolą. Charlize Theron już od lat jest moją diwą,muzą i obiektem westchnień....Film perfekcyjny od początku do końca. Na spore brawa zasługuje Nicholas Hoult ! Zapamiętam go na pewno. Nota ---9,5 .

Jaberwoocky1

Łoo jakie emocje po filmie hehe to super że potrafisz docenić rozwałkę będąc fanem kina ambitnego! I jesteś jedną z niewielu osób gdzie Hardy zdobył twe uznanie za rolę Maxa mocny jesteś:D piwko dla Ciebie:))

ocenił(a) film na 9
MadFuriosa

Polecam bluray i 55 cali 4 k ....Ja pier......wszy raz w życiu widziałem coś podobnego !!! Jak miałem obiekcje czy dobrze zrobiłem , ładując się w koszta w sprzęt i to w starym roku --to po obejrzeniu Maxa jestem za a nawet przeciw__ jak mawiał pewien elektryk z Gdańska :-) :-) :-) ! Jestem pod wrażeniem roli Maxa. !!!! Tomek Hardy jest gigantem. Dzięki za piwko .Zrewanżuję się następnym razem.:-)

Jaberwoocky1

O ja cie, przy takim sprzęcie to petarda!:D a jakie sceny się Tobie podobały ale takie najnaj?:)) bo jak wszystkie to wiadomo hehe aale fajnie jest wybrać te naajlepsze;)

ocenił(a) film na 9
MadFuriosa

Są trzy ---- pierwsza jak przyczepiony do maski z kagańcem na twarzy wrzeszczy ---O żesz w k...rwe !! :-0 , druga jak wraca po zastawieniu pułapki ze zdobycznym workiem i wyciąga z niego kierownicę i .....buta i trzecia jak tłumaczy Fouriosie dlaczego ma wracać do Cytadeli i przyklepują decyzję ....Cały film jest ....wyje....isty ! Ograniczam wulgaryzmy ale w tym konkretnym przypadku inny zwrot nie pasuje. Mam nadzieję że ten jeden raz cenzor Filmwebu przymknie oko.. :-)

Jaberwoocky1

Oo akurat wymieniłeś sceny z moich ulubionych:D najlepszy Max w kagańcu haha no nieźle się bawił na tej wybuchowej pustyni;))

Jaberwoocky1

Ten film już ma mnóstwo nominacji oskarowych. Mnie też się podobał ale i tak uważam że niepotrzebnie na dwie godziny rozciągnęli taką rozwałkę... bo już z samego początku filmu nie można było złapać oddechu a tu jeszcze na koniec dowalają akcję :P Mnie dobija dobitny tytuł MadMax a tak serio ten film jest o misji Furiosy, w końcu ona odbija Joemu żonki i spieprza z Cytadeli... No w ogóle Charlize oddała całą siebie dla tej roli, sama ścięła włosy na zapałkę, dała się oszpecić, ale jej mechaniczne ramię jest boskie! I Tom Hardy był boski w tym kagańcu, taka chodząca nerwica+ADHD, heheh w sumie co się dziwić jak traktowali go jak dzikusa i jako dawcę krwi... i robił jako ornament wozu Nuxa, miał wybuchową zabawe:D i jak na Tomka to tak bardzo dobrego aktora nie ogranicza się do kaskaderki, przecie on tego miał najwięcejXD a jak dla mnie epicka scena to w burzy piaskowej i walka Furiosa vs Max vs Nux i żony Joego:> albo scena jak Max oddaje krew Furiosie, no najlepiej jest powiedzieć pół żywej dziewczynie jak się nazywasz bo chyba w tym brudnym świecie to najważniejsza rzecz hehe... dla mnie to nawet była śmieszna scena, chociaż nie powinna taka być ale nie wiem jak to z Tobą było:P

ocenił(a) film na 9
roadwarrior

Obejrzyj z Tomem Hardy film pt. Brudny Szmal ( The Drop ) . Tam jest Tom Hardy jakiego uwielbiam. Co do Fouriosy --to zgadza się ----praktycznie zdominowała ten film , ale nie wiem czy wiesz że "Droga gniewu" to pierwsza część trylogii Maxa Rockatansky "ego. W drugiej ( 2017 r) Fouriosy nie będzie ---także inny tytuł byłby .....niespecjalnie trafiony..

Jaberwoocky1

widziałem z nim wszystkie filmy, też go lubię w the drop. a właśnie nie będzie furiosy to ciekawe jak się akcja potoczy, no jestem ciekawy nowych bohaterów

ocenił(a) film na 9
roadwarrior

Roboczy tytuł --Mad Max the Wasteland ( tłumacz.pl wasteland --nieużytki,bezdroża). Miller trzyma karty przy medalach i jak na razie pary z gęby nie puścił. Oczywiście poza tym że Charlize jako Fouriosy już nie będzie w drugiej części.Plotki głoszą że film będzie dużo spokojniejszy, bardziej stonowany a treścią ma być koszmar Maxa z pierwszej części dotyczący dzieci i przyjaciół których jakoby " zawiódł"...Tom Hardy jest obecnie ( obok Michaela Fasbendera) moim ulubionym aktorem i nie mogę się doczekać na choćby trailer...:-) :-) :-) :-) Widziałeś --Legendę-- ? Hardy gra w nim podwójną rolę ( bracia bliźniacy). Co o tym filmie i jego grze sądzisz? Zastanawiam się czy iść do kina czy poczekać....

Jaberwoocky1

A no mówił że będzie więcej Maxa i mniej takiej akcji jak to było w FuryRoad... Hehe też lubię Fassbendera najlepsi aktorzy młodego pokolenia. Tom za Legend dostał już nagrode BIFA najlepszy aktor ale sam film sie nie udał, mało gangsterski, tylko trzeba oglądnąć dla Toma który wypadł fantastycznie, szczególnie w roli schizofrenika psychopaty Ronalda!:D

ocenił(a) film na 9
roadwarrior

Kilka dni temu , na jednym z kanałów był program czy raczej film dokumentalny ( albo Planet albo Canal+) niestety nie pamiętam --- właśnie o tych braciach , którzy ponoć swoją fortunę zdobyli siedząc już w pierdlu. Może dlatego mało gangsterki wzorem z Ala Capone ---jest w filmie. Na więziennych korytarzach kiepsko się strzela i ściga autami.:-) :-) :-) Tak czy inaczej film oczywiście obejrzę. Choćby dla samego Tomka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones