PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 768
ocen
7,2 10 1 214768
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Najbardziej creepy scena...

użytkownik usunięty

... wydarzyła się w mniej więcej połowie filmu, podczas przemierzania pustyni nocą bodajże po akcji z ugrzęźnięciem w błocie. Max i Furiosa razem z Rodzicielkami jadą sobie spokojnie i mijają ludzi-mutantów chodzących na szczudłach. To było moim zdaniem cholernie dziwne i miało w sobie jakiś taki niepokojący klimat.

ocenił(a) film na 10

Świetna scena, tak odrealniona i dziwna, a tak pasująca do całej reszty filmu. Skojarzyło mi się z http://i.imgur.com/Bl2Unhb.gif

mi jeszcze podobała się, może kiczowata, scena jak Furiosa dowiedziała się, czym są te bagna i szła po pustyni, z tym piaskiem uciekającym jej spod stóp
takie spokojne ujęcie, tylko ona i pustynia

użytkownik usunięty
Kasiek_haz

Ten gif pochodzi z jakiegoś filmu? Bardziej schizowej rzeczy nie widziałam podczas mojego dotychczasowego żywota! O.O

Też mi się podobała ta scena. W ogóle cały film mi się podobał. :)

ocenił(a) film na 10

Tak jak i mi :)

z filmu, z filmu, a dokładnie z tego
http://www.filmweb.pl/film/The+Poughkeepsie+Tapes-2007-431435
świetny pomysł, ale wykonanie tylko czasami dobre (np. scena z gifu)
polecam, ale bardziej jako ciekawostkę filmową

użytkownik usunięty
Kasiek_haz

Dzięki kiedyś sobie obejrzę :)

użytkownik usunięty
Kasiek_haz

Mam pytanko - czy Ty może oglądałaś ten film? P

ocenił(a) film na 10

Tak. Ale dawno temu. Pamiętam, że te materiały found footage to robiły wrażenie. Podobnie, jak cała historia, fajnie to wymyślono. Ale czuć mały budżet i razi drewniane aktorstwo.

użytkownik usunięty
Kasiek_haz

Rozumiem. Jak obejrzę to dam znać :)

użytkownik usunięty
Kasiek_haz

Obejrzane :D Film całkiem niezły, na początku siedziałam zestresowana że nagle mi scena z gifu wyskoczy hehe ale im dalej tym napięcie mniejsze bo cholercia musiałam przed obejrzeniem przeczytać za dużo komentarzy w których pojawiły się spojlery :/

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

A mi scena z wyciąganiem machiny z błota, od razu skojarzyła się z podobną sceną z filmu Cena Strachu (ciekawe kto pamięta ten film ;) )

użytkownik usunięty
driver_5

Łojej toż to stary film :P

ocenił(a) film na 9

Może i stary ale jary ;) absolutna klasyka

użytkownik usunięty
driver_5

Chyba sobie zalukam :)

ocenił(a) film na 9

Polecam, początek trochę przydługi, ale jak już ruszają z ładunkiem, to napięcie rośnie z minuty na minutę. Jak obejrzysz , to podziel się wrażeniami ;)

użytkownik usunięty
driver_5

Pewnie :) To jest ten film z 1953?

ocenił(a) film na 9

Tak, dokładnie.

ocenił(a) film na 7
driver_5

Gimbaza nie pamięta ale starzy wyjadacze owszem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
driver_5

Ooo! Dzięki za wspomnienie o tym filmie, cena strachu - widziałem go tak dawno, że pamiętam tylko urywki, ale klimat siedział mi w głowie do tej pory. Teraz będę mógł go sobie przypomnieć.
A jeśli chodzi o najnowszego maxa to według mnie najlepsza część cyklu. Film przemyślany, pełen prawdziwej akcji ze sporą dawką napięcia, rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones