PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 317
ocen
7,2 10 1 214317
8,5 51
ocen krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Nie sądzicie, że ten Mad Max jest trochę za mało Mad? Hardy w zwiastunie jak na mój gust ma tyle charyzmy co worek ziemniaków, Farrell by się w sumie lepiej nadał

hkmp57

zgadzam się z Tobą właśnie o tym pisałem

ocenił(a) film na 8
hkmp57

Max nigdy nie był Mad

ocenił(a) film na 8
hkmp57

Poza pierwszą częścią, pod koniec filmu

ocenił(a) film na 7
hkmp57

Max powinna nazywac sie cesarzyca czy jak jej tam bylo .. Juz trep valhalla odegral wieksza role niz pan Max , ktory byl jak trzecioplanowa postac. Film oceniam dobrze ale z mad maxem nie ma to nic wspolnego. Ten sam tytul by przyciagnac ludzi do kin. Samo ukradzenie zon Joemu tez troche glupie. Ale spoko ogolnie

hkmp57

Hardy ma tyle charyzmy co jego "Bejn", rozumiesz to?

ocenił(a) film na 10
SzefPorsche

jako Bane nie był charyzmatyczny?
https://www.youtube.com/watch?v=w9wi0cPrU4U

szybki1244

to był sarkazm :) Był byyyył, spokojnie."You have my permission to die" ;)

ocenił(a) film na 8
hkmp57

Chciałeś powiedzieć tyle co "worek z krwią" ;)

Kwic

Tak w ogóle, Mel Gibson jako dawca krwi...? Nie pasi...

ocenił(a) film na 10
hkmp57

Mel Gibson o Hardym: "Dzieciak jest jeszcze bardziej szalony niż ja". No ale, co tam ten Gibson wie ...

Kasiek_haz

Obejrzał film i tak stwierdził. Poza tym spotkali się na premierze czy coś :)

ocenił(a) film na 10
SzefPorsche

Podobno spotkali się przed zdjęciami, bo Hardy pojechał prosić Gibsona o błogosławieństwo, które dostał :) Później w wywiadzie, Gibson pytany o swojego następce, powiedział co cytowałam.

ocenił(a) film na 10
hkmp57

Max nigdy nie był charyzmatyczny. Raczej cichy.

szybki1244

Polscy widzowie powiadają, że Furiosa pod tym względem go zjadła :( Wiesz, wygląda na to, że charyzma jest kluczem do wygrania filmu...

ocenił(a) film na 10
SzefPorsche

Tom Hardy to dobry aktor, przynajmniej tak go zapamiętałem z roli w The Take ( http://www.filmweb.pl/serial/The+Take-2009-620973 ).
Polecam przy okazji.

Może to polecenie reżysera, żeby tytułowego Maxa zepchnąć trochę z piedestału?
W tym filmie jest tyle ciekawych charakterów w tle, że może właśnie ta niepozorność wyróżnia głównego bohatera?

Tak czy inaczej - film uwielbiam. Można się czepiać ale w kinie byłem pod wrażeniem, a ostatnio włączam sobie poszczególne sceny w domu codziennie, więc chyba nic mnie nie zraziło za bardzo do Maxa ;)

szybki1244

No ale zobacz, ile kobiet było... Czy to przypadek? Po co tam był Max haha :) Babki sobie dawały radę. To ewidentny feministyczny pstryczek w nos.

ocenił(a) film na 10
SzefPorsche

może kolejna część będzie nazywać się "Mad Furiosa" :)))

ocenił(a) film na 1
szybki1244

No i wykrakałeś. ;] Maski spadły i mamy kolejnych „Pogromców Duchów”. Coś takiego.

szybki1244

I wykrakałeś

ocenił(a) film na 5
hkmp57

W tego typu produkcji Maxa mógłby zagrać Cezary Żak, bez najmniejszej różnicy dla efektu końcowego.

ocenił(a) film na 6
hkmp57

Dla mnie "Fury Road" ogląda się z nadprzyjemnością - film wciągnął mnie w wir tej wystrzałowej podróży, ale niestety przed całkowitym pochłonięciem skutecznie "ratował mnie" Tom Hardy i to, że na siłę musiał być Maxem... Gdyby w najnowszym filmie mowa była o legendzie Maxa, gdzie migotałby on zza wydm piachu, a bohaterowie byli zupełnie nowym zestawem postaci, autonomicznym, budującym własną historię - byłoby to dla mnie fenomenalne dzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones