PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 768
ocen
7,2 10 1 214768
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Kipiący garnek emocji z tak niewielką dawką uczuć, że gdy Max przedstawia się Furiosie, chce się ryczeć niczym dzidziuś. Co musi siedzieć w głowie gościa, który raz robi Świnkę z Pingwinem, a kolejny festiwal okraszony niekończącą się falą eksplozji i krwi. Może ma rozdwojenie jaźni... Przyjemne dla oka filtry i podnoszące poziom adrenaliny dźwięki tworzą duet znakomity. Zupełnie jak Tomek Hardy i Karolina Theron. O co chodzi z gitarzystą? Sam nie wiem. To chyba taki substytut średniowiecznych trębaczy na bitwie. Też nie wiem skąd pomysł na "tych złych na bujanych tyczkach", ale to świetny pomysł. Po kiego trzech scenarzystów do filmu gdzie prawie nie ma słów...? Potęga!

filter2

Ta scena o której napisałeś, była tak pseudo-romantyczna ze strony Maxa, że aż można było się uśmiechnąć. No ja tak bynajmniej miałam:)
Reżyser taak sympatycznie wygląda, a zrobił wielkie KABOOOM! :D Gitarzysta w piżamce dodawał odwagi swoim ziomkom tym zapierdzielaniem na elektrycznej, a co!

ocenił(a) film na 8
SzefPorsche

Możliwe, że ta scena była pseudo-romantyczna. Myślę jednak, że wszystkie inne zadania postawione Maxowi w tym filmie, były dla niego błahostką w porównaniu ze słowami jakie wypowiada w tej scenie a wypowiedział je raczej w afekcie niż z premedytacją. Wydaje mi się, że trochę go rozumiem. Jest prawdziwym facetem a prawdziwy facet raczej nie używa czułych słówek, nie dlatego, że ich nie zna - bardziej dlatego, że cholernie uwierają w gardło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones