PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 820
ocen
7,2 10 1 214820
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Już dawno nie byłam w kinie na filmie podczas którego panowała by taka cisza. Jażdy z zapartym tchem oglądał każdą minute akcji a było ich tutaj naprawdę sporo, wręcz cały film to jedna wielka akcja.

ocenił(a) film na 9
Martusienka_86

Ja tylko co jakis czas mamrotalem do kumpla "o, k***a", bo akcja gniotla jaja az do bolu!!!

ocenił(a) film na 5
Martusienka_86

Na poprzednich częściach zdarzały sie wybuchy śmiechu tu była tylko przewidywalna nudna bezsensowna strzelanina dlatego tak cicho

ocenił(a) film na 9
ceramzz

Nic nie wiesz.

użytkownik usunięty
Martusienka_86

Byłam dzisiaj w Szczecinie w Outlet Park z kumpelą. Oprócz nas było jeszcze może z 5-6 osób. Film się zaczął - cisza. W połowie filmu słyszymy dźwięk dzwonka starszego Pana który dzwonił przez minutę bo koleś nie odbierał. Oglądamy film dalej. Tym razem telefon zadzwonił jednemu chłopakowi i co? Odebrał i sobie gadał! Myślałam, że mu ***** czymś w głowę albo coś innego. Później cisza, oglądamy zahipnotyzowane i.... dźwięk komórki faceta, któremu jako pierwszemu wcześniej zadzwonił telefon! i co się okazuje? Tak, jakże by inaczej... odbiera i gada!

Jednak poza tymi przygodami warto było pójść do kina na - moim skromnym zdaniem - najlepszy film akcji jaki kiedykolwiek oglądałam. ;))

Martusienka_86

Tak cicho, bo może wszyscy spali? :)
A tak na poważnie - jeszcze nie oglądałem, wybieram się, trzeba samemu ocenić. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones