PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601925}

Męczennicy

Martyrs
4,7 2 227
ocen
4,7 10 1 2227
Męczennicy
powrót do forum filmu Męczennicy

originalu i tak nie przebije ech

floster79

Oryginałowi to do stóp nie dorasta.

sznib

tym bardziej ze próbował go zrobić trochę inaczej, pozmieniać itd. nie żebym był przeciwny zmianom, i wizjom reżysera, ale to trzeba było umieć zrobić, a tam nie dość ze te sceny gore wolały o pomstę do nieba, to jeszcze na koniec z tego wyszedł średni film sensacyjny, tylko mi tam segala brakowało, lecz z drugiej strony jak ktoś nie widział oryginalnego filmu , to mógł mu się spodobać, z ważywszy na masę gniotów które teraz wychodzą i zalewają rynek

floster79

Tyle że każdy szanujący się fan horrorów zna oryginał i ten remake dostaje takie niskie noty właśnie za to że jest dużo gorszy od pierwowzoru. Wg.mnie wszystkie zmiany w scenariuszu są na minus.

sznib

trudno się nie zgodzic

ocenił(a) film na 5
sznib

Dokładnie tak jak mówisz: wczoraj obejrzałem oryginał, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie, a dziś remake-jego blade odbicie... Gdybym obejrzał te filmy w odwrotnej kolejności, nie znając tej z 2008 roku, remake miałby u mnie nieco wyższą ocenę, bo jednak coś w sobie ma. Ale niestety ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones