PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7954}

Mąż idealny

Picture Perfect
6,1 13 376
ocen
6,1 10 1 13376
Mąż idealny
powrót do forum filmu Mąż idealny

Co to za muzyka,

ocenił(a) film na 8

Mily film, swietna JA, niezla muzyka. Odszyfrowaliscie juz Texas, bardzo dobra jest Macy Gray w "I try", ale nie moge rozkodowac koncowego standardu jazzowego, granego na koncu filmu przy calujacych sie parach i jeszcze w srodku filmu w trakcie tanca. Trabka a potem sax. Moze ktos podpowiedziec?

o_andrzej

Mocno się naszukałem i wygląda na to, że to jest to: Again by Dorcas Cochran & Lionel Newman, niestety nigdzie nie mogę tego znaleźć by odsłuchać, ale takie info podaje parę stron ze szczegółowymi ścieżkami filmowymi, może komuś się uda znaleźć, albo ma w swych zbiorach by potwierdzić, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
DaveM

Dzięki za hint. Nie, nie jest to Again by Dorcas Cochran & Lionel Newman. Jeśli chcesz posłuchać wpisz w google "Again Dorcas Cochran youtube". Ale podsunąłeś mi myśl i szukając po soundtracku do filmu znalazłem. To "The more I See You", np. w pięknym wykonaniu Nat King Cole: https://www.youtube.com/watch?v=XASZpJcgVLI

ocenił(a) film na 8
o_andrzej

Jeszcze dwa słowa na temat muzyki. Naprawdę dobrze dobrana. I ładna. Znalazła się nawet znana, piękna kantata Bacha i marsz Mendelsona. Tez ostatni nie powinien dziwić na ślubie, ale w Stanach grywany jest głównie inny marsz weselny, Wagnera. BTW zupełnie bez sensu, bo ten ostatni na ogół towarzyszy ojcowi, który przyprowadza córkę do ołtarza. A dlaczego bez sensu, bo w oryginale Wagnera, marsz towarzyszy parze młodej w drodze z wieczerzy do... łóżka. Ale to dygresja. Dodam, że oba utwory, Bach i Mendeson wykonywane są na organach przez jedną z najlepszych na świecie organistów, a ściśle organistek, specjalizującą się w bachowskich wykonaniach, Francuzkę Marie-Claire Allain.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones