PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300106}

Mów mi Dave

Meet Dave
5,7 25 906
ocen
5,7 10 1 25906
4,6 9
ocen krytyków
Mów mi Dave
powrót do forum filmu Mów mi Dave

Zenada

ocenił(a) film na 4

Ten film bedzie zenujacy.Zwiastun jest beznadziejny!

Wojtek_dpo

Nie komentuj filmu którego jeszcze nie widziałeś buraku.

ocenił(a) film na 4
gromek89

Burak to Cie splodzil.
http://uk.rottentomatoes.com/m/meet_dave/
http://www.boxofficemojo.com/daily/chart/
MIALEM RACJE!

ocenił(a) film na 4
Wojtek_dpo

Poza tym nie napisalem,ze jest tylko bedzie flecie.

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

tylko kompletny pajac wypowiada sie o filmie, ktorego nawet nie widzial, rety zabierac stad dzieci

ocenił(a) film na 1

Nawet nie widziałeś filmu, tylko powołujesz się na jakieś recenzje i zwiastuny, poczekaj, aż go zobaczysz i wtedy dopiero oceń!

Wojtek_dpo

No cóż. Filmu jeszcze nie widziałam, ale sam zwiastun rzeczywiście jest kiepski. Mogliby wysilić sie na coś lepszego - jeżeli film będzie dobry to zknocili robotę ze zwiastunem...

dzialo9

Wojtek dpo wracaj na forum Dark knight bo potrzebują głownego obrońcy filmu który jest klapą...Widze że sugerujesz się tylko ocenami to dlatego taki z ciebie idiota

ocenił(a) film na 4
jack_napier_2

Juz wracam.A teraz sprawie,ze twoj post zniknie.TADA!

ocenił(a) film na 4
Wojtek_dpo

I napisalem "bedzie" a nie "jest"!

ocenił(a) film na 6
jack_napier_2

Apropo twojej wypowiedzi. To że Dark Knight jest klapą to twoja subiektywna ocena. Film z jakiegoś powodu ci się nie podobał, uważasz że film jest słaby, ale jednak wszystko wskazuje że jest inaczej.
Film bije rekordy w box office, zbiera świetne recenzje i jest chwalony przez krytyke, mówi się nawet o oskarze dla Heartha Lethera, a ty nazywasz kogoś kto tak uważa (stwierdzając to po jego avatarze) nazywasz idiotą. Choc, pan Wojtek dpo o którym mowa prezentuje podbną postawe. Ale skoro oceny wskazują że "Mów mi Dave" jest kiepski to ma troche racji.

Apropo samego filmu, mi się podobał, dośc naiwny, ale to komedia, i jak dla mnie był śmieszny. Zresztą pokzałem go paru moim znajomym i im też się podobał.

ocenił(a) film na 4
dzialo9

Wszystko wskazuje na to,ze jest do bani.Wlasnie czekam na jakies recenzje tutaj.Nie wiem czy warto tracic na to czas.

Wojtek_dpo

Może jednak nie będzie taki zły ;] w końcu w tym filmie Edi nie gra kilku postaci na raz (na której postawie od "grubego i chudszego" powstawały same gnioty).

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

CZŁOWIEKU. Nie rozumiesz, że im chodzi o to słowo "będzie"?! Nie widziałeś filmu, a już mówisz o nim to i owo. Żenujące.

ocenił(a) film na 4
pannaannowata

Ale racje miałem.

ocenił(a) film na 1
Wojtek_dpo

Film już widziałam, jest naprawdę kiepski. Mogłam sie tego spodziewać

ocenił(a) film na 3
moniu88

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak ludziom nie szkoda pieniędzy na produkcję tak głupich i dennych filmów? Ostatnimi czasy gorszej produkcji nie widziałem.

Wojtek_dpo

Hmm. Zapowiada się ciekawie, ale dubbing jest beznadziejny... [ wnioskując po reklamie. ]

Bellatriks_2

mnie już sama okładka odrzuca.. a co dopiero ten zwiastun..

użytkownik usunięty
ALICJA_22

rany co za malkotenci, nikt wam nie kaze tego ogladac, wiec zachowajcie te durne komentarze dla siebie, nic tylko marudzą, co za mentalnosc glupia

ocenił(a) film na 4

Jakie durne?
Eddie Murphy dał popis w Dreamgirls i zamiast kontynuować spacer po tej drodze wrócił na poprzednią i to boli.Travolta w Pulp Fiction dał sobie 2 szansę i ją wykorzystał.Eddie ją dostał ale odrzucił.Dla mnie ostatnia świetna komedia z Murphym to Wielka Heca Bowfingera.

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Eddie zawsze bedzie dobry, nie wazne jaki jest film, facet jest swietny,a to ze gra w komediach to nie nowosc

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

Jest lekki,przyjemny,przewidywalny film rodzinny,ale mnie się podobał i pośmiałam się miejscami:)Osobiście nie przepadam za Eddiem, ale stwierdzam,że to jednak jeden aktor czyni komedię,bo właśnie najbardziej śmieszne były dla mnie wszystkie jego miny (porównując to chociażby do Evan Almighty, gdzie wszystkie wciąż te same miny głównego aktora obrzydziły mi cały film).

ocenił(a) film na 9
Wojtek_dpo

Fakt zwiastun jest beznadziejny, ale nie krytykuj po nim całego filmu, któy jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 4
zariwa

...rewelacyjny?
Bez komentarza!

ocenił(a) film na 9
Wojtek_dpo

A czemuż by nie? Czasem potrzeba głupiej komedyjki pełnej śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones