PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704084}

Mój syn

Gluckauf
5,7 203
oceny
5,7 10 1 203
Mój syn
powrót do forum filmu Mój syn

Męskie kino

ocenił(a) film na 8

o trudnych i szorstkich relacjach: ojciec syn.
To film o próbie wychowania syna na silnego człowieka przez ojca, osobę dorosłą, ale niedojrzałą. To też film o przebaczeniu, trudnej miłości, próbach „odkupienia” dawnych zaniedbań, ale też to film o dojrzewaniu do odpowiedzialności. Bardzo dobre kino. Prawdziwe

ocenił(a) film na 6
pessoaa

A ja ocenię tylko na niezłe kino. Film mnie wciągnął ale pod koniec bardzo zawiódł: za dużo otwartych wątków i niedopowiedzeń, nie wiadomo co się naprawdę stało.

W sumie kolejny film o tym, że jabłko nie upadło daleko od jabłoni i nic poza tym.

ocenił(a) film na 4
Wujek_Sylwek

A ja jeszcze dwa oczka niżej, bo mnie nie wciągnął. Założyciel wątku ubrał swoją ocenę w sporo wielkich słów, niestety, w miarę oglądania apetyt mi mijał. Jego słowa okazały się bez pokrycia. Treść jak treść, ale realizacja - do kitu. Czemu piszę "pod Tobą"? Bo obrałeś słuszny kierunek oceniania tego filmiku.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Co najmniej na 6 -7 zasługuje ...

ocenił(a) film na 7
theszatanx

A ta średnia to kolejna kpina . . . durne masówki mają wysoką średnie !

ocenił(a) film na 4
theszatanx

Masz rację z tymi durnymi masówkami, ale to nie znaczy - przynajmniej dla mnie - że mam ambitniejsze kino oceniać wbrew sobie. Intencje nie mają mocy, patrzę na realizację.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

No spoko, realizacja jest dla ciebie tak marna że dajesz marne 4 ?

ocenił(a) film na 4
theszatanx

Widocznie tak. Nie moja estetyka.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

I tutaj się z Tobą zgadzam - 4/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones