PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810286}

Mój romans z małżeństwem

My Love Affair with Marriage
6,5 246
ocen
6,5 10 1 246
Mój romans z małżeństwem
powrót do forum filmu Mój romans z małżeństwem

Hej, dziewczyny

ocenił(a) film na 1

Zamiast byc kochana przez faceta i kochac wlasna rodzine, pracujcie po 8 godzin w korpo (rezygnujac z zycia osobistego), zapiszcie sie do wojska by isc wojne (robiac z siebie kaleke w imie bankow i ich zyskow), "buntujcie sie" (oczywiscie tylko zgodnie z narracja, bo inaczej zakazane) i lizcie kolezanki (bo tak wypada).

Istny raj, dziewczyny! Pamietajcie, bajki klamia, prawde mowia massmedia glownego scieku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
TrashO2

Spróbujcie oglądnąć ten film. Akcja umiejscowiona we wsch. Europie i przeszłości. Nie jest na pewno pochwałą materializmu. Wasza wściekłość na konsumpcjonizm może być słuszna ale współczesne kobiety są często tylko konsumentkami podobnie jak mężczyźni. Patriarchat Was z tego nie wyciągnie.

ocenił(a) film na 1
Jagniu

"współczesne kobiety są często tylko konsumentkami podobnie jak mężczyźni." - alez oczywiscie, gdyby bylo inaczej, to nie dalyby sie wciagnac w ten cyrk. Ale generalnie i tak niezle sobie radza, gdyz tylko niewielka grupa, tych najglupszych i zarazem najglosniejszych (typowe polaczenie), jest slyszalna i promowana medialnie.

Tylko co ma Twoja wypowiedz do mojej, tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
TrashO2

Tak jak ja nie rozumiem Twojego komentarza w kontekście tego filmu.

ocenił(a) film na 1
Jagniu

¯\_(ツ)_/¯

Jagniu

Kobiety podejmują około 80% decyzji zakupowych.
Może to ma coś wspólnego? :P

TrashO2

Ojoj, ale incydent XD

ocenił(a) film na 7
TrashO2

Następny wujek z wąsem "dobra rada ";)

ocenił(a) film na 1
wojtek_2011

Prawda boli.

ocenił(a) film na 7
TrashO2

To weź coś przeciwbolowego

ocenił(a) film na 1
wojtek_2011

Obejdzie sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones