PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593382}
7,0 4 393
oceny
7,0 10 1 4393
Mój przyjaciel Delfin 3D
powrót do forum filmu Mój przyjaciel Delfin 3D

Dr Clay (Harry Connick Jr.) jest koszmarny, dzieci pewnie będą sie go bały. Emocje
głównego bohatera Sawyera sa tak ekspresyjne jak dziecka z autyzmem. Kris Kristofferson i
Morgan Freeman wyglądają jak by przyszli tu na chwile z innego planu filmowego, klasa
sama w sobie..

Cały film ratują delfiny, bez nich pozostało by jedynie zwymiotować tę mdłą papkę.

ocenił(a) film na 7
Stalkerama

Jeden wielki bełkot a autyzm to Ty chyba masz, skoro nawet nie wiesz jak Człowiek z autyzmem się zachowuje ... Jak byś oglądał film uważnie to wiedziałbyś że Sawyer powiedział coś co tłumaczy wszystko dlaczego tak a nie inaczej się zachowuje.
Nie mam pojęcia co oczekiwałeś od tego filmu, dla mnie był naprawdę fajny i zasługuje na więcej niż tylko marne 5/10.

ocenił(a) film na 5
Raizo601

powstrzymaj sie nastepnym razem od personalnych wycieczek jesli masz zamiar prowadzic dyskusje, tak wiec nie bede sie odnosil to chamskich zaczepek.
Film dostal ode mnie 5 tylko dzieki delfinom, bez nich byloby max 3.

użytkownik usunięty
Stalkerama

No tak, film oczywiście jest słabiutki, aktorstwo drewniane, dialogi żadne. Ale... dokładnie tego można się było spodziewać... w końcu to nic innego, jak prosty film familijny... Skąd tak wysoka ocena z mojej strony? Tematyka... delfiny to moja słabość :) Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią przymknąć oko na niedociągnięcia ;)

Stalkerama

fakt, pelikan był zaje...biaszczy ale cały film i tak mi się podobał ;-)

ocenił(a) film na 8
Stalkerama

ludzie są poje... jak zwykłem mówić. film arcydziełem nie jest (który zresztą jest?). szanuje twoją ocenę i nic do niej nie mam, ale te ocenianie kto jak grał w filmie to jakaś żenada. jak człowiek ma się skupić na oglądaniu filmu, jak on patrzy tylko kto jak gra... to tak jak patrzeć na mecz piłkarski i oglądać grę tylko jednego zawodnika! "jak ktoś naprawdę gra słabo w filmie, to to naprawdę widać". ja tu nic takiego nie zauważyłem. film zdecydowanie polecam: ogląda się bardzo przyjemnie, jest mądry, wzruszający, chwilami śmieszy, a do tego bardzo dobrze zrobiony, bez jakiś absurdów, czy niedomówień.

ocenił(a) film na 5
wesley86

Ocenianie jak ko grał w filmie to kwintesencja tego portalu. Ja zauważyłem i mi przeszkadzała mi gra aktorska na poziomie manekina. Nie oczekiwałem arcydzieła, jedynie przyjemnego filmu rodzinno przyrodniczego ktory bez bólu będę mógł obejrzeć. Mam inny poziom oczekiwań niz ty. Nie każę nikomu popierać mojego zdania, porostu możesz sie z nim zgadzać lub nie.

ocenił(a) film na 7
Stalkerama

Ten portal to filmweb a nie aktorweb - to tak dla przypomnienia;-p
Niestety, coraz więcej jest takich, którzy skupiają się na niedociągnięciach filmów bądź co bądź tworzonych przez ludzi.
Ciekaw jestem czy to czasy wszechwiedzących i wszechumiejących nastały?
Mam nadzieję, że nie bo gdy wszystko już będzie idealne to stanie się.... nudne.

ocenił(a) film na 5
Mariusz_760301

buhahaha "wujek cięta riposta" to ty nie jesteś :P, ale przynajmniej rozbawiłeś mnie na początek tego nie wesołego dnia :)
przekierowanie na aktorweb ;) http://www.filmweb.pl/person/Harry+Connick+Jr.-4492

ocenił(a) film na 7
Stalkerama

Cieszę się, że Cię rozbawiłem.
Ja takich ludzi (upierdliwców) także nie biorę na poważnie - więc przynajmniej jesteśmy kwita.

Stalkerama

Nie jestem krytykiem filmowym. Oglądam filmy "sercem". Nie zgadzam się z twoja oceną tego filmu. Drewniana gra chłopca? W którym momencie? Rozumiesz mechanizmy psychologiczne rządzące zachowaniami dzieci opuszczonych przez rodziców? Ten chłopiec był w dołku po opuszczeniu go przez ojca. Nie cieszyło go nic, zupełnie nic. Dopiero znalezienie na plaży delfina zaczęło go pomału odmieniać. Było to widoczne w tym filmie. Nie odebrałam gry chłopca jako drętwej.
Oceniam ten film jako bardzo dobre kino familijne - mądre, uwrażliwiające na osoby kalekie, na nieszczęście zwierząt.

Stalkerama

Fajna historia, a pelikan śmieszny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones