PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792243}

Mój piękny syn

Beautiful Boy
7,3 50 147
ocen
7,3 10 1 50147
6,1 39
ocen krytyków
Mój piękny syn
powrót do forum filmu Mój piękny syn

Film poruszający. Aktorzy bardzo dobrze odegrali swoje role. Temat trudny,niestety cały czas aktualny. Na filmie byłam 4h temu i nadal o nim myśle. Polecam!

ocenił(a) film na 8
a_g_85

W pełni podzielam Twoją opinię. W przypadku tego filmu oceny są od 1-10. Tych, którzy dają poniżej "5" nie komentuję. Szkoda klikać... W temacie uzależnienia, a przede wszystkim współuzależnienia (!) nie widziałem więcej niż kilka tak rewelacyjnych obrazów. Stąd bez wahania dałem "9". P.S. Polecam również, o walce matki o syna, "Powrót Bena". Dobry! Aktorstwo - znakomita rola Julii Roberts i bardzo dobra Hedgesa.

ocenił(a) film na 9
So_What22

Właśnie dzisiaj byłam na tym filmie. Bardzo fajna gra głównych bohaterów. Ale „Mój piękny syn” jednak mi się bardziej podobał. Na podstawie tych filmów o uzależnieniu,które wyszły w ostatnim czasie mam wrażenie,ze w tym temacie liczą się dwie rzeczy -kasa na leczenie (niestety brak programów państwowych) i wsparcie,które jest kluczowe.

ocenił(a) film na 8
a_g_85

Wsparcie jest kluczowe, co do leczenia w Polsce, to jest dużo ośrodków gdzie leczenie jest w ramach NFZ; w wielu leczą też osoby nie posiadające ubezpieczenia. Nie wiem jak jest w USA; u nas też są ośrodki płatne, co nie znaczy, że w płatnym leczenie jest lepsze niż w tym na NFZ.

ocenił(a) film na 9
So_What22

Dlatego fajnie,że powstają tego typu filmy. Myśle,że zwiększają świadomość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones