PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7662}

Ludzie pracy

Men at Work
6,5 2 051
ocen
6,5 10 1 2051
Ludzie pracy
powrót do forum filmu Ludzie pracy

Brudna robota

ocenił(a) film na 6

Film fajny był do momentu gdy znaleźli trupa, bo dalej to już tylko głupkowata komedia kryminalna. A początek był zabawny, jak to Estevez i Sheen jeździli śmieciarką i znajdowali dziwne rzeczy w koszach na śmieci.

ocenił(a) film na 5
Axel

Myślę podobnie. Na początku film zapowiadał się tak jak porządne komedie sensacyjne z lat 80-tych. Świetnie się go oglądało do czasu... Potem było już słabiutko, szkoda. Mimo tego filmowi towarzyszyła cały czas rewelacyjna muza, która zatrzymywała mnie przy oglądaniu :)
Ogólnie nie było tak źle, ale mogło być dużo lepiej.

ocenił(a) film na 6
Axel

Gdybym miał użyć jednego przymiotnika do opisania filmu, określiłbym go jako "nierówny" - miał klika dobrych momentów i niektóre gagi były naprawdę zabawne, ale niestety przeplatane to było scenami "na siłę". Muzyka dobra, ale film za bardzo hałaśliwy. Ogólnie - można obejrzeć, choć bez rewelacji

ocenił(a) film na 7
Axel

Wiadomo, że końcówka przesadzona, ale ja cenię wysoko film za sam klimat filmu. Poza tym później też było zabawnie ("co on robi" - "co ja robię" - ten moment mnie rozbroił).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones