PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738517}

Love

6,1 25 185
ocen
6,1 10 1 25185
5,6 27
ocen krytyków
Love
powrót do forum filmu Love

Dziewczynki z gimbazy czytajace Cosmo z wypiekami na twarzy i czujace sie przy tym niesamowicie dorosle pewnie beda zachwycone dwugodzinnym festiwalem penisow na ekranie. Ten film wyssal ze mnie całą radość zycia. Nie rozumiem jak szczesliwi ludzie (zwłaszcza ci w udanych związkach) sa w stanie dobrowolnie polubic ten film. Blagam niech ktos mi zwróci moje dwie godziny...

birnbach

Film ktory mozna obejrzec i zapomniec na wieki

Weronka90

dobra była scena w klubie swingersów, dobrze się tam walili a ta co chciała pocałować główną bohaterkę to fajnie ją ona odsunęła hahahhaha dostała kosza od kobiety XD hahaha

FrankSerpico4455

oj wy faceci to tylko się podniecacie scenami seksu a często własnej kobiety zaspokoić nie umiecie i nie chcecie i potem dziwne skąd tyle zdrad:P

Weronka90

technika zawstydzania widzę opanowana...
polki to się nie puszczają już? buahhaha tylko jakiś turas wjedzie to zaraz majtki w dół XD

FrankSerpico4455

kobieta która ma do siebie szacunek nie idzie do łóżka z byle kim,a czeka na tego jedynego i wyjątkowego:))

FrankSerpico4455

chyba Turek?Ale nie każda leci na ciemnoskórego bambusa bez jaj i co on takiego ma czego nie ma Polak?:):P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones