PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738517}

Love

6,1 25 252
oceny
6,1 10 1 25252
5,6 28
ocen krytyków
Love
powrót do forum filmu Love

Poważnie? Wyobrażał sobie że uprawia sex z Electrą w wannie, a zgwałcił własne dziecko? :0
Żenujące na prawdę "wielkie" kino :/
Czy naprawdę trzeba posuwać się to takich perwersji aby przyciągnąć widza?

ocenił(a) film na 6
e_mila

Żenujące to są takie nadinterpretacje (a na dokładkę - są one ciekawym wyzwaniem dla psychologa).
Dziecko płacze, bo ojciec odpłynął w swoich wspomnieniach o "byłej" i najprawdopodobniej zimno się dzieciakowi zrobiło pod ciągle lecącą z prysznica wodą. Poza tym - wyczuwa nastój ojca (dzieci mają niesamowicie rozwinięty ten zmysł) i płacze czując jego smutek (udziela mu się stan emocjonalny ojca). Tyle. Nie ma tam żadnych podtekstów.

ocenił(a) film na 1
SickMind

Oglądałeś dokładnie film?? W scenie kiedy dziecko rozpacza w wannie ojciec przeprasza je i tłumaczy mu że życie jest okrutne i niesprawiedliwe, że to cierpienie i prędzej czy później musiał się o tym przekonać!
A wiec za co twoim zdaniem przepraszał tego malca? i o czym takim "okrutnym" musiał się przekonać??

p.s. Cały film jest zboczony, więc dlaczego scena w wannie miałaby taka nie być?

ocenił(a) film na 6
e_mila

Bo film jest mocno erotyczny, ale nie "dewiancki"?
Ojciec przepraszał syna za to, że nieświadomie (wpadka) sprowadził go na ten padół łez i nie potrafił mu dać prawdziwej miłości, ponieważ cały czas dziecko przypominało mu Electrę, którą przez nie (zdrada zakończona ciążą) stracił. Mówiąc o cierpieniu, ma na myśli samego siebie i to co właśnie teraz przeżywa (ból po stracie prawdziwej miłości i udupienie w związku bez miłości), bo wie, że prędzej czy później, jego syn pozna jak bardzo życie potrafi być skur*iałe i poczuje ból istnienia, jak większość z nas.

ocenił(a) film na 1
SickMind

Skoro nic się nie stało to dlaczego rozebrał dziecko?? Żeby lepiej "poczuło ból istnienia" ?
W chwili gdy dziecko zagląda przez drzwi jest ubrane, a potem w wannie już nie :/

ocenił(a) film na 6
e_mila

Może po to, że skoro brał je do siebie, do kąpieli, to raczej logiczne, że zdjął mu ciuchy? Miał dzieciaka brać do wody, w klamotach? Geeez...

ocenił(a) film na 6
e_mila

Ja rownież odebrałam to tak, ze zgwałcił własne dziecko. Zauważ, ze gdy córeczka (bo to chyba była córeczka - nie syn) zaglada do łazienki ma na sobie ubranka, a chwile pózniej strasznie płacze w wannie i jest juz naga... Ojciec ja przeprasza i mówi, ze świat jest okrutny. Każdy interpretuje jak chce ale jak dla mnie to w tym narkotycznym szale (łykał coś co dala mu Electra) i w tych wszystkich erotycznych wspomnieniach sie zatracił i zrobił coś czego nie chciał - tak jak zdradzał ukochana mimo, ze tego nie chcial

ocenił(a) film na 6
super_star2

Nie, to był syn, tak więc nie dość że zarzucacie głównemu bohaterowi dewiacje, to jeszcze nagle stał się homoseksualistą? No właśnie, dzieciak płacze, bo jest nagi i jest mu zimno pod lecącą wodą, a ojciec na dłuższy czas odpłynął w swoich wspomnieniach, przez co wyziębił dzieciaka. Nigdy nie wpadłbym tutaj, by inaczej zinterpretować tą scenę, ponieważ w żaden sposób nie wynika to z treści filmu (facet nie był jakimś zwichrowańcem).

ocenił(a) film na 1
SickMind

Jak już to nie "homoseksualisą" a pedofilem a ci z zasady wolą chłopców.

ocenił(a) film na 6
e_mila

A wynikało to (jego rzekoma pedofilia) w jakikolwiek sposób z treści filmu, czy sobie po prostu tak tylko nadinterpretujesz?

ocenił(a) film na 7
e_mila

Ja pierdziele. Czy my oglądaliśmy ten sam film? Zgwałcił swoje dziecko? Jak można było coś takiego wyciągnąć ze sceny kiedy przytula się do dziecka i oboje płaczą?

e_mila

Widać głodnemu chleb na myśli..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones