PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627908}

Lot

Flight
7,4 142 390
ocen
7,4 10 1 142390
6,6 22
oceny krytyków
Lot
powrót do forum filmu Lot

bo te ladowanie bylo takie malo przekonywujace, posadzil wielki rozpedzony samolot praktycznie w miejscu, rozumiem gdyby przeorali pol kilometra łąki i sie zatrzymali, ale... ekspertem nie jestem, ale taka gleba to by sie chyba musiala skonczyc kompletną miazgą?

uncut

Pod tym względem muszę Ci przyznać rację

uncut

Zgadzam się, mocno rozpędzony samolot uderzył w ziemię, i prześlizgnął się zaledwie o paręnaście metrów, to już nawet na zdrowy rozum jest niemożliwe.

elbondo13

przecież pod koniec lotu samolot w filmie właściwie szybował,jak sam bohater chyba powiedział, ja rozumiem że efekt ten osiągnął pilot wcześniej obracając go plecami do góry, ale ja tam się na lotnictwie nie znam ;)

ocenił(a) film na 8
tomwac

wiesz ile wazy taki wielki samolot? nawet szybujac musi miec na liczniku ponad stowe i nie ma opcji zeby sie zatrzymal w miejscu, a oni tam przyjechali w to miejsce zobaczyc wrak i on sobie lezal na zielonej trawce, nie bylo nawet kawalka czarnej przeoranej ziemii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones