PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539510}

Lorax

The Lorax
6,6 20 520
ocen
6,6 10 1 20520
6,0 4
oceny krytyków
Lorax
powrót do forum filmu Lorax

ekologia. Świetna animacja. Pouczająca i z morałem. Polecam.

impaler1

Też mi się podobało

impaler1

Dla mnie to było strasznie śmieszne:) super film:) dawno się tak nie uśmiałam z rodziną! a temat bardzo na czasie - szkoda, że my nie mamy magii żeby moc naprawić zło wyrządzone środowisku :(

klaudia0

Ależ mamy taką magię, wystarczy dbać o środowisko itp.

impaler1

tak, jedni dbają a inni niszczą np wielkie koncerny. Nie ma takiej magii, żeby to wszystko odwrócić, a ludziom poukładać klepki...

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Nie zrozumcie mnie źle ale wy chyba nie oglądaliście w życiu śmiesznej animacji. Ta jest niestety przeznaczona dla tych najmłodszych widzów, jeden na tysiąc z dorosłych znajdzie w tym filmie coś dobrego i śmiesznego. Nie cierpię jak twórcy robią z animacji musical a tego w Loraxie było o wiele za dużo. Na plus kolory, postać Teda i Loraxa no i zwierzaki. Reszta niewarta uwagi tak jak cały film.

Darkadi15

Kolory to akurat kwestia monitora. Nie wiem czemu mówisz tak kategorycznie - może miałeś kiepski humor i film Ci nie podpadł. Ja oglądam dużo kina i akurat ta animacja była bardzo śmieszna w porównaniu do innych, gdzie się silą na śmieszne gagi.

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Nie oglądam filmów kiedy mam zły humor to po pierwsze. Po drugie chodziło o kolorystykę całego filmu, a po trzecie skoro rozśmieszył Cię tak mierny film to masz braki w filmach komediowych i animowanych. Podczas całego filmu uśmiechnąłem się ze 2 razy a co tu dopiero o wybuchu śmiechu. Każdy ma inne poczucie humoru ale tu po prostu nie było żadnych żartów, może postać babci Cię rozśmieszyła ale serio ?!

Darkadi15

tak, tak, mam braki, a Ty jesteś wyrocznią..

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Nie wyrocznią tylko kinomaniakiem,który obejrzał już wystarczająco dużo filmów a zwłaszcza komedii żeby wiedzieć co jest śmieszne a co nie. Ciebie mogą śmieszyć komedie romantycznie z Owenem Wilsonem czy Hugh Grantem albo taki przeciętny Lorax.

Darkadi15

Masakra - jak możesz tak oceniać ludzi, których nie znasz?? Być może obejrzałam więcej filmów od Ciebie - i tego nie wiesz! Wiesz co to są gusta?? Ty widocznie masz zryte poczucie humoru i tyle. Więcej nie będę dyskutować z kimś kto ma siebie za Wielkiego Kinomaniaka - hłe hłe hłe.

ocenił(a) film na 5
klaudia0

"Ty widocznie masz zryte poczucie humoru i tyle" - tym zdaniem mnie rozłożyłaś na łopatki. Wytłumacz mi co w tym filmie jest takiego śmiesznego? Gruby misiek ? Rybki i babcia ? Ja jestem w stu procentach pewien, że oglądałem więcej komedii niż ty. W twoich filmach na 1 stronie zauważyłem bodajże 5 komedii a reszta horrory i thrillery. Ale skoro bardzo zabawny Madagaskar jest dla ciebie gorszy niż to coś to nie mam pytań i piszę z jakąś trollicą.

Darkadi15

trollica?! ok! Madagaskar?? hehe lubisz pop co? co było śmiesznego? obejrzyj jeszcze raz. Pa, i nie "bij" ludzi tylko dlatego, że im podoba się co innego.

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Spójrz jaką ocenę ma Madagaskar a jaką Lorax. Król Julian to najzabawniejsza postać ze wszystkich filmów animowanych i nie tylko ja tak sądzę. Najgorsze jest to, że ja nie sprzeczam się o to że dałaś 9 temu filmowi bo każdemu podoba się co innego no ale pisać, że na takim filmie zrywało się boki ze śmiechu to albo jest się za młodym i tym samym za głupim albo za starym żeby oglądać naprawdę coś śmieszniejszego od tego. Nie będę ci polecać żadnych filmów. Odmienna płeć ma inne poczucie humoru. Jak widać sztywniackie.

Darkadi15

słuchaj no, obrażasz mnie wciąż - nie wstyd Ci?? nie znasz mnie i mylisz się, a szacunku do kobiet tu nie widzę również. Trochę tolerancji!!! Wszysc słuchajmy pop i rmf fm i bądźmy idiotami.

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Czyli dla ciebie idiotami jest większość mieszkańców Ziemii, którzy słuchają popu i cała młodzież polska słuchająca RMF Maxxx tak ? Nie wiem w czym ty gustujesz ale po rozmowie z tobą nie chcę wiedzieć bo jak sądzę to nic ciekawego. Przecież Lorax to kapitalna komedia ! Gdybym chciał cię obrazić używałbym innych argumentów w innym charakterze. Na razie uświadamiam ci, że nie masz krzty poczucia humoru i powinnaś się z tym pogodzić. Wróć do kocyka i misia aby oglądać te swoje horrory i nie obrażaj chociaż najbardziej pożądanego i najpopularniejszego gatunku jakim jest komedia.

Darkadi15

jesteś żałosny - nadrabiasz "ciętym" językiem brak czegoś innego. Za grosz tolerancji - gówno Ci do mojego gustu, nie poniżaj się, idź pisać do tych, którym ten film się nie podobał! Podpisujesz pod ludźmi, którym się podobał chyba tylko po to, żeby się kłócić. Nie musisz mnie znać - już mam męża!

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Jak na razie to ty się poniżasz a mężowi współczuję.

Darkadi15

hah masz pecha - moj mąż też się równo uśmiał !!!!

ocenił(a) film na 5
klaudia0

A co najciekawsze od kilku postów chcę abyś napisała co było w tym Loraxie takiego śmiesznego a ty nadal piszesz te bzdury o muzyce pop i szacunku. Nie masz argumentów, nie masz czego szukać na filmwebie. Chcesz się wykazać to udowodnij co było w tym fajnego. Pisałem już z setkami ludzi na tym portalu ale większość miała jakieś argumenty. Ty nie masz żadnych .

Darkadi15

człowieku, bo mi się nie chcę z takimi ludzmi posać - prowokujesz tylko - ja nie cierpie czegos udowadniać. Razem byśmy musieli to zobaczyć to bym Ci pokazała śmieszne momenty, które przeoczyłeś - ale oczywiście nie mam na to ochoty;) i nie lubie pluszowych misiów ... koniec kłótni, nie mam ochoty przejmować się obcym człowiekiem..

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Pokazujesz tylko że nie masz pojęcia o czym ty mówisz. Te twoje wymówki są w stylu gimnazjalistki "z obcymi nie gadam" , "jesteś żałosny" itd. Chcesz szacunku to pokaż że na niego zasługujesz. Jak na razie widzę same żałosne próby zejścia z tematu komiczności Loraxa .

Darkadi15

ok, niech tak będzie! Jestem gimnazjalistką, lubiącą pluszowe misie, trollicą, co tam było jeszcze? aha lubiącą komedie romantyczne... Madagaskar jest stary, puszczany sto razy w tv, każdy jełop go widział i ocenił a Loraxa nie. Lorax jest nietypowy, nietypowe sytuacje i teksty, alternatywny, ciekawy, nieszablonowy. Mówię o poszczególnych tekstach i sytuacjach, komiczny. Historia dość pompatyczna. Madagaskar jest jak pop, byle jaki, dla każdego, na siłę usiłujący rozśmieszać. Naprawdę, nie odzywaj się łapiąc mnie za słówka, bo to dopiero jest krzyk pisklaka. Miej trochę godności i nie piskaj, skoro mówię że koniec na ten temat to koniec, przyjmij to na klatę z honorem - o ile jesteś facetem, a nie jakimś małym człowieczkiem, który w internecie potrafi tylko się wymądrzać a w życiu nie ma odwagi pisknąć... atakujesz ludzi tylko za ocenę filmu, sorry, ale facetem nie jesteś!

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Ciekawe jest to że jest koniec tematu a ty nadal odpisujesz. Mądrzejsza osoba przestałaby już dawno szczególnie że nie ma już co pisać i posiłkuje się wzmiankami o muzyce pop które nie mają kompletnie nic wspólnego z tematem rozmowy. Nie próbuj też być wielką panią bo ci to nie wychodzi i nie mów mi co mam robić. Forum jest od tego żeby krytykować posty innych i ja to robię. Powinnaś być na to przygotowana. Jak nie to usuń lepiej te konto to zaoszczędzisz sobie czasu na rozmowy z "pisklakami" (cóż za wyszukane słowo). Nie mam jak przemówić do ciebie inaczej więc piszę tutaj. Uwierz że jakbym stał twarzą w twarzą powiedziałbym tobie to samo co tutaj więc nie pisz bzdet o internetowym cwaniaczku szczególnie że jakoś wyraźnie to cię nie obrażam. Po prostu uraziło cię to że ktoś uważa że jesteś banalna i nieśmieszna. Przywyknij do tego bo zmarnujesz sobie życie.Chcesz skończyć rozmowę to już nie odpisuj. Miło było ale i tak odpiszesz .

Darkadi15

Nie obraź się, ja też jestem kinomaniakiem, dokładnie od 1977 roku, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem w kinie Star Wars, potem Obcy, pierwsze zafascynowaniem , Ojcem Chrzestnym itp. Dodam że nie oglądam filmów marnej jakości (DivX itp.) Muszę siąść wygodnie w fotelu, przygasić światło, i obejrzeć na kinie przynajmniej w jakości DVD, ale nieważne. Lorax jest dobrą animacją, jasne nie ma tu przełomu jak np Toy Story itd. jest w nim humor i jest ekologia u to raczej ta ekologia sprawia że film ma tę specyficzną atmosferę. Wież mi oglądałem duuuużo animacji (zobacz mój profil) i oceniam ten film na całkiem przyzwoity. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
impaler1

Każdemu w filmie podoba się co innego. W tym filmie tematem głównym są drzewa. Jak dla mnie humoru jest tu jak na lekarstwo ale to nie o to chodzi bo moja ocena filmu nie ma nic wspólnego z brakiem humoru. Jak już wcześniej pisałem według mnie ta animacja jest typowo dla najmłodszych widzów. Na każdej piosence przewijałem bo to było strasznie irytujące. Plusy są dlatego nie wystawiłem słabszej oceny.Uważam że film jest na poziomie Jak ukraść księżyc a nadal najgorszą animacją jaką oglądałem była Merida Waleczna.

Darkadi15

Meridy jeszcze nie zdążyłem obejrzeć, ale zrobię to. Masz rację, każdy ma inny gust i ja to szanuję. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones