PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263975}
7,4 12
ocen
7,4 10 1 12

Looking for Alaska
powrót do forum filmu Looking for Alaska

Widziałam już wiele "zwiastunów" przerabianych przez fanów książki, gdzie jako Alaska występuje Kaya Scodelario a jako Miles Dylan O'Brein. Fajnie by było zobaczyć ich w tych rolach, bo boje się, że cały film mogą zepsuć przez dobranie nie pasującej obsady. A wy jakie macie pomysły co do odtwórców głównych ról?

wikaa03

Ja również widzę Kayę na miejscu Alaski, co do Milesa to albo Freddie Highmore lub Dylan. Fajnie by było gdyby Josh Hutcherson zagrał Pułkownika ^^

alcheimiste

a Takumiego mógłby zagrać Ki Hong Lee (w końcu wyjdzie cała obsada więźnia labiryntu XD)
ale ja nie widzę nikogo innego w tych rolach
co do Josha, to tak, pasuje na Pułkownika

wikaa03

niee, za mało włochaty xd

użytkownik usunięty
alcheimiste

Moim zdaniem do roli Pułkownika pasowałby Jeremy Allen White xd

wikaa03

razem już grają w innym filmie to raczej nie ma szans :/

wikaa03

Tylko nie Kaya....

wikaa03

Według mnie Kaya faktycznie by pasowała do tej roli, ale aktualnie nie widać, żeby była choć nadzieja, że to ona zagra tę rolę.

glorianadias

Z proponowanych przez filmweba Nicola Peltz i Imogen Waterhouse też wydają się okej. Gorzej z Milesem. I tak ten film zepsują.

glorianadias

Zgadzam się w pełni. Ciekawe jak teraz Papierowe Miasta wyszły, niedługo lecę do kina więc się okaże :)

wikaa03

Ja już się nie mogę doczekać, zobaczymy c:

wikaa03

Tak, Kaya i Dylan!

wikaa03

Nie wiem co ludzie mają z tą Kaya (nie wiem jak to odmienić) osobiście nie przepadam za jej grą i wyglądem. Wcale nie widzę jej w tej roli. Nie wiem czy znajdą takich aktorów którzy odpowiednio oddali by charyzmę tych postaci.

wikaa03

Kaya jest świetna, fani od dawna biorą ją za Alaskę, ale myślę, że nie ma szans, żeby wzięli ją do tej roli.
A Dylan? To już kompletny kosmos. Liczę na jakiś nowych aktorów, mniej znanych aktorów.

Klakier_52

Jeśli w ogóle ekranizacja wypali, bo 2016 już za chwile a obsady jak nie ma tak nie ma

wikaa03

No właśnie. Jak się ostatnio dowiedziałam o tym filmie to byłam w szoku.

Klakier_52

Ja już w sumie tracę nadzieję na to.
Ale może dobrze, że raczej małe szanse na film, bardzo łatwo można by go zepsuć.
Niektóre książki po prostu powinny pozostać książkami. Na idealny przykład dam Percy'ego Jacksona (jeśli czytałaś zrozumiesz)

wikaa03

Ja jednak czytając książke widziałam Nick'a Robinson'a w roli Milesa

wikaa03

Tylko nie Kaya .

Była już wymienia do zagrania głównych bohaterek - Igrzyska Śmierci , Tomb Raider , i teraz - Szukając Alaski .

Uważam że robi się to już irytujące, tak jakby nie było innych zdolnych aktorek .

Ja w wyobraźni w roli Alaski widziałem . aktorkę Sarah Bolger

Zdjęcie : https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b4/78/d7/b478d77b90a7b7fa74e85645fccb3 e23.jpg

wikaa03

Ja, gdy czytałam książkę, wyobrażałam sobie Rosabell Laurenti Sellers jako Alaskę;) Jeszcze w tych różowawych włosach z filmu "Cześć, tato"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones