PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559816}
6,1 29 978
ocen
6,1 10 1 29978
5,5 4
oceny krytyków
Lockout
powrót do forum filmu Lockout

Jedyne, do czego można się przyczepić to, jakość efektów komputerowych (zwłaszcza w początkowej scenie pościgu), ale cóż to nie Hollywood.

xpocisk

Podpisuje się pod tym ;) Cięte riposty Snowa kradną film :D - Z kim rozmawiałeś? - Z panem 'F**k You' - Doprawdy? - Tak, to Azjata xD Faktycznie efekty miejscami kuleją, ale to nieistotne. Film zapewnia dobrą, niezobowiązującą rozrywkę. Polecam trafną recenzję filmu "Udany romans Luca Bessona z science fiction", która znajduje się tutaj na portalu. Ludzie pewnie oczekiwali ambitnego i poważnego filmu sci-fi, a Besson serwuje coś zupełnie przeciwnego :) Stąd niska ocena i rozczarowanie. Ja bawiłem się przednio!

ocenił(a) film na 7
ultimate

a to?:

-Miał dla mnie jakąś wiadomość?
-Tak, jesteś adoptowana

pękłem ze śmiechu, autentycznie

ocenił(a) film na 7
daber

Mnie rozbroiła scena, kiedy przekonywano Snowa, by podjął się misji. Spojrzał wtedy na nic-nie-mówiącego kolesia, który na początku filmu dawał mu cios za ciosem w twarz przy przesłuchaniu i zapytał: 'Dlaczego nie wyślecie Ruperta???'

ocenił(a) film na 8
xpocisk

Efekty specjalne jak z gry na ps2. :D Film sam w sobie bardzo fajny, główny bohater rozbrajający. Pewnie, że można się czepić, ale po co?

ocenił(a) film na 7
xpocisk

Muszę się zgodzić z przedmówcami bardzo przyjemny seans a dzięki humorowi i dialogom głównego bohatera efekty specjalne schodzą na bok. Film godny polecenia na chwile przyjemnej rozrywki.

xpocisk

Ja też się podpisuję. Bardzo przyjemnie się oglądało ten film. Te efekty faktycznie trochę słabe, ale to taki mały szczegół

Oskajg

Nadal sie Guy Pearce do filmu jak nikt inny, teksty mnie rozbawily do lez. Moje wolne tlumaczenie:
Snow: Odcieli komunikacje.
Emilie: Kto odcial?
Snow. Male komunkacyjne wrozki...
Kopie w d..e!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones