PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 905
ocen
7,1 10 1 54905
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

ale, ale, ale...

użytkownik usunięty

to nie miało się tak skończyć! ;(

ocenił(a) film na 7

Też jestem w szoku. Przez cały film byłam pewna zupełnie innego zakończenia...

ocenił(a) film na 8

zgadzam sieę! płakałam jak głupia, totalnie nie spodziewałam się takiego zakończenia, myślałam, że będą razem i happy end :(

ocenił(a) film na 7

Wszystko pięknie ale czemu tak psuć zakończenie??! Ogromnie się zawiodłam. Przecież to film dla kobiet, półtorej godziny oglądamy rozmarzone z motylkami w brzuchu a tu nagle bach, kaput... :((( tak zepsuli mi wieczór..

Annett_

Annett, a możesz zdradzić, jak się skończył, nie dotrwałam do końca, dla mnie to taki Harlequin do bólu przewidywalny. Tak do 22ej oglądałam, jak on jej opowiadał o śmierci żony i trzecim liście

ocenił(a) film na 3
dina28

Utonął, próbując ratować tonącą kobietę. Szlachetny rycerz.

ocenił(a) film na 8

I to dzieciaczki moje jest najpiękniejsze :) że pomimo, że zakończenie bez happy endu to przynajmniej nieprzewidywalne ;)

neo18108

juz sobie przeczytałam na wikipedii.... e tam szkoda czasu było. Costner też zbyt łajzowaty i ckliwy w tym filmie, nie to, co w Tańczących z Wilkami (ten goły tyłeczek;)

neo18108

Nieprzewidywalny to jest Kevin Spacey jako Kaiser coś tam.

ocenił(a) film na 8
PepexD

Jest, ale przewidywalny do bólu. Widocznie się nie znasz, chłopaku!

ocenił(a) film na 8

Oglądałam ten film po raz kolejny w swoim życiu i za każdym razem on mnie wzrusza. Mimo że bardzo długo się rozwija ma niesamowicie romantyczną i niepowtarzalną fabułę, która z minuty na minutę robi się coraz bardziej ciekawa. Sens w tym, że reżyser podsyca w widzu ciekawość i jednak tą nadzieję, że to ten kolejny film z dobrym zakończeniem. Film ogląda się przyjemnie, mimo że na zakończenie pobudza do myślenia nad tym jak kruche czasem bywa życie, dlatego trzeba robić to, co się czuje i nie czekać i patrzeć w przeszłość…

ocenił(a) film na 9
Joasia_7

Zgadzam sie z Toba Joasiu:) Za kazdym razem jak go ogladam to sie wzruszam. Szkoda ze nie mogl sie inaczej skonczyc.

ocenił(a) film na 7

chociaż oglądałam to nie pierwszy raz za każdym razem wierzę że to ściema i zaraz wejdzie do domu, czy coś.. ta kobieca naiwność :)

ocenił(a) film na 8
raptornaglodzie

Dokładnie! Do ostatniej minuty wierzyłam, że może fale wyniosą go na brzeg, zrobią mu sztuczne oddychanie i wszystko skończy się dobrze ;-)

ocenił(a) film na 3

To prawda, zdecydowanie wolę filmy z happy endem, choćby nawet przewidywalnym

ocenił(a) film na 7
Beksa100

Ja tak samo. Jakbym wiedziała, że tak się skończy to bym nie oglądala. Za bardzo później przezywam... :)

ocenił(a) film na 8

Film na prawdę świetny uwielbiam Kevina szczególnie mówię o jego roli w Tańczącym z wilkami ale tutaj zdziwiła mnie scena jego utonięcia. Trochę sztucznie to wyglądało.

Dorotko :) oglądałam ten film ze dwadzieścia razy i za każdym razem myślę, że to najgorsze zakończenie jakie mogło się zdarzyć bohaterom filmu ;(

ocenił(a) film na 8

Tak samo uważam, myślę ze większość kobiet i nie tylko ogląda takie romansidła i melodramaty licząc na happy end i coś w stylu : i żyli długo i szczęśliwie... a tu takie coś, normalnie się załamać można. Ja tam lubię klasyczne zakończenia: miłość-względnie krótkie rozstanie i powrót ,i żyli długo i szczęśliwie. Może i banał ale jaki :-) A Costner w tym filmie wyglądał zabójczo mmm :)

ocenił(a) film na 7
monia198923

Reżyser powinien nakręcić ten film z dwoma alternatywnymi zakończeniami. Podobnie powinno być w "Titanicu", albo "Zaklęci w czasie". Bo inaczej po obejrzeniu tak smutnego zakończenia, cały wieczór jest płaczliwy;)

ocenił(a) film na 8
elementarna

O właśnie to naprawdę dobry pomysł, każdy byłby zadowolony :-)

ocenił(a) film na 10
monia198923

Zwróćcie uwagę że ten cudowny film jest ekranizacją książki Nicolasa Sparksa która kończy się właśnie w taki sam sposób :) Nie ma tu happy endu za to jest wzruszająca historia o miłości i poszukiwaniu szczęścia . I moim zdaniem tak jest lepiej :)

A możesz mi wytłumaczyć co takiego by było w tym filmie cudownego gdyby się tak nie skończył?
Nic, kolejna historyjka o miłości z happy endem (których szczerze nienawidzę ;D ) w dodatku jak dla mnie strasznie nudna.
Lubię książki Sparksa ( a to była ekranizacja jednej z nich)dlatego, że w większości nie kończą się tak banalnie " i żyli długo i szczęśliwie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones