PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 080
ocen
5,9 10 1 92080
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Kiedyś założyłem podobny temat dla "Batman vs. Superman". Teraz przyszedł czas by "Justice League" miał oddzielny temat. Wiem, że do rozpaprzcie właściwych prac nad filmem jeszcze szmat czasu, ale mimo wszystko dobrze by było gdyby każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu. Przez ten czas wszystko może się zdarzyć. Historia prac nad "Justice League" to istna droga przez mękę (zwłaszcza dla fanów), ale bądźmy dobrej myśli. No to zaczynamy:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
ZACK SNYDER REŻYSEREM "J U S T I C E L E A G U E"!!!

Zaczęło się. The Wall Street Journal poinformowało o oficjalnej informacji przekazanej przez Grega Silvermana, pracownika Warner Bros. Zack Snyder wyreżyseruje „Justice League”, film, który zbierze słynną grupę superbohaterów DC Comics i będzie kolejnym po nie zatytułowanym jeszcze sequelu „Man of Steel” projektem budującym wspólne, kinowe uniwersum.

Potwierdzonymi bohaterami są póki co Batman, Superman i Wonder Woman, lecz niedawno dowiedzieliśmy się też o Rayu Fisherze, który wcieli się w Cyborga.

Warner Bros. chce także wprowadzić solowy film z Wonder Woman. Wg. firmy świat jest gotowy na tą bohaterkę – czekają tylko na odpowiedni scenariusz.

Ponadto, Borys Kit z Hollywood Reporter donosi, że sequel „Man of Steel” oraz „Justice League” ma być kręcony jednocześnie. Ten drugi ma zostać ogłoszony podczas Comic-Conu w San Diego i mieć premierę już w 2017 roku.

Źródło [ http://www.batcave.com.pl/2014/04/zack-snyder-oficjalnie-rezyserem-justice-leagu e/ ].

Komentarz własny:
Jak dla mnie wybór Zacka Snydera na reżysera „Justice League” to nihil novi. Już kiedyś pojawiały się przesłanki, ze jeśli „Człowiek ze Stali” odniesie sukces, Snyder może usiąść w fotelu reżysera. Snyder się dostało za chociażby za sceny zniszczenia Metropolis i inne takie tam, z tyłka wyciągnięte bzdety. Ja bym bardziej za coś takiego winiłbym Davida S. Goyera i jego „goyerki” w scenariuszu. Ale no cóż, nie jestem wielkim krytykiem jak ci branżowych pism lub portali, którym się płaci za pilnują, czy Superman ściąga kotki z drzewa, czy będzie miał on za krótki loczek, lub czy Ben Affleck będzie (broń Cię Panie Boże) za bardzo odstępował od swoich najważniejszych ról w „Gigli” i „Daredevil” i tak dalej, i tak dalej.

Zack ma u mnie kredyt zaufania, gorzej z Goyerem. Scenarzystą „Batman vs. Superman” został w miejcie Goyera laureat Oscara - Chris Terrio. Czy on okaże się lepszym scenarzystą niż Goyer, to przekonamy się w 2016. Wierzę, że gość również przejmie „Justice League”. Na prawdę nie chcę więcej „goyerków”.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

News może mało znaczący ale ostatnio Henry Cavill został zapytany przez jednego dziennikarza z kim chciałby się zmierzyć w filmie jako Superman.Henry odpowiedział , że chciałby skonfrontować się z ... Doomsdayem! W sumie to nic nie znaczy ale pamiętajmy , że wcześniej Cavill wypowiadał się , że chciałby ujrzeć w Uniwersum Victora Stone'a czyli Cyborga... Interesting

http://www.henrycavillnews.com/2014/04/henry-cavill-back-in-la-says-hes-up-for.h tml

Zastanawia mnie też to kogo w sumie zobaczymy w filmie JL.Batman , Superman i Wonder Woman są potwierdzeni.Cyborg raczej także - pewnie stanie się superbohaterem w podobny sposób jak w komiksie JL z New 52.Nie wiadomo natomiast co z Zieloną Latarnią - czy to będzie Hal Jordan czy John Stewart.Znak zapytania również trzeba postawić przy Flashu.Przeważnie słyszeliśmy o nim plotki ale żadnych konkretów...

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

TWÓRCA SERIALU "ARROW" CHCE UJRZEĆ GREEN LANTERNA W FILMIE "JUSTICE LEAGUE".

Marc Guggenheim obecnie jest producentem i scenarzystą serialu "Arrow". Wcześniej był współscenarzystą epickiej klapy - "Green Lantern" z 2011 roku, w której w rolę Szmaragdowego Rycerza wcielił się Ryan Reynolds. Mimo iż przez jakiś czas był także przydzielony do prac nad ekranizacją przygód Flasha, obecnie jego rola w tworzeniu kolejnych adaptacji DC Comics ogranicza się wyłącznie do seriali takich jak "Arrow". Teraz Guggenheim zdradził, że bardzo chwiałby by postać Green Lanterna powróciła w szykowanym na 2017 ekranizacji "Justice League" w reżyserii Zacka Snydera.

Źródło: [ http://uk.ign.com/articles/2014/05/03/arrow-writers-green-lantern-hopes-for-just ice-league-movie ].

Ciekawostką jest fakt, że w ostatnich scenach filmu "The Flash", do którego wyciekł scenariusz pojawia się Green Lantern (więcej na tej stronie [ http://www.superheromoviesnews.com/2013/12/Leaked-Greg-Berlanti-Marc-Guggenheim- The-Flash-Script-Review.html ]).

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Wątpię , że ujrzymy Green Lanterna w JL... Flasha możliwe , że też zabraknie.Jeśli nawet zobaczymy GL to raczej to nie będzie Hal Jordan.Snyder zapewne będzie chciał się całkowicie odciąć od filmu z 2011 r.

ocenił(a) film na 6
Tomas505

WB chce aby Chris Terrio napisał scenariusz do Justice League!Dobra wiadomość...Still better than Goyer:)

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=104404

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Czyżby włodarze WB poszli po rozum do głowy? Miejmy taka nadzieję.

ash_williams85

Guillermo Del Toro podczas CC wyjawił, że nadal pracuje nad 'Dark Universe'(Justice League Dark), grupę mieliby tworzyć: Deadman, Demon, Potwór z Bagien, Zatana i Constantine. Powiedział też, że WB pozwala na niezależność twórcom filmów opartych na komiksach..

''DC i Warner mówią bardzo jasno, zależy im na tym, by te filmy były osobne. Kiedy nadejdzie odpowiednia pora, będą mogli to wszystko połączyć. Batman, Superman, Green Lantern... wszyscy będą razem. Na tę chwilę pozwalają na niezależność. ''

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Warner Bros. wyjawia, że „Justice League” będzie szybciej niż wszyscy się spodziewają

W rozmowie z Entertainment Weekly Dan Fellman, szef krajowej dystrybucji w Warner Bros., wyjaśnił że wybór majowej daty premiery dla „Batman v Superman: Dawn of Justice” był zbyt zachowawczy, gdyż nie wiedzieli czy na wcześniejszy termin uda się film przygotować. Kiedy jednak stało się jasne, że wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem zdecydowano się przyśpieszyć premierę.

Fellman zdradził również, że jeszcze w tym miesiącu powinniśmy poznać tytuły niektórych filmów DC Comics, których premiery zostały ostatnio zapowiedziane. Prawdopodobnie jednym z nich będzie „Shazam!”. Dowiedzieliśmy się również, że debiut na ekranie kin „Justice League” nastąpi szybciej niż wszyscy się spodziewają.

Tomas505

"...Dowiedzieliśmy się również, że debiut na ekranie kin „Justice League” nastąpi szybciej niż wszyscy się spodziewają."
Oby nie zaraz po Batman v Superman.

ocenił(a) film na 6
BluRay2012

Wyjdzie zapewne w 2017 r.

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

DWIE CZĘŚCI "JUSTICE LEAGUE"

Forum "Justice League" już niestety zostało zaatakowane przez jednego z zwolenników "arcyciekawej" zabawy, czyli tzw. "bitwy postaci", ale mniejsza z tym. Coś ruszyło, na razie to tylko piękne obietnice, ale miejmy nadzieję, że zostaną one spełnione przez studio pewnego królika, znanego z powiedzonka "Co jest doktorku".

Poznaliśmy daty premier dwóch części "Justice League": pierwsza ma wejść do kin 17 listopada 2017, druga zaś 14 czerwca 2019.

Źródło: [ http://www.batcave.com.pl/2014/10/tak-wygladac-bedzie-filmowe-uniwersum-dc-suici de-squad-flash-wonder-woman-aquaman/ ].

Komentarz własny: Warner Bros. bring it on [ http://cdn.gifbay.com/2013/04/wwe_the_rock_says_bring_it-42991.gif ].

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PLOTKI DOTYCZĄCE ZŁOCZYŃCÓW W "JUSTICE LEAGUE"

Wraz z oficjalnym ujawnieniem planów Warner Bros. dotyczących filmów na podstawie komiksów DC Comics pojawiły się nowe plotki na temat „Batman v Superman: Dawn of Justice” i „Justice League”.

Podczas ostatniego panelu AMC Movie Talk Jon Schnepp zdradził, że w „Batman v Superman: Dawn of Justice” znajdzie się wprost gigantyczna scena z Aquamanem, który będzie określany jedynie jako władca Atlantydy. Zasugerował również, że w subtelny sposób w filmie ma zostać wprowadzony nie tylko Green Lantern ale cały Green Lantern Corps. Green Lantern ma się również pojawić w „Justice League, part 1″, „Justice League, part 2″, i „Flash”.

Serwis Badass Digest podzielił się plotkami dotyczącymi złoczyńcy w „Justice League”. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami ma to być Brainiac. Ekipa bohaterów ma się składać z: Supermana, Batmana, Wonder Woman, Cyborga, Aquamana i Flasha. Kluczową rolę ma odegrać także Green Lantern, który ma przybyć na Ziemię po tym jak pokonany zostanie Brainiac, by ostrzec, że zbliża się większe niebezpieczeństwo w postaci Darkseida.

Według tych doniesień, główni bohaterowie, oprócz Green Lanterna, mają zostać wprowadzeni w „Batman v Superman: Dawn of Justice”, „by zmierzyć się z większym zagrożeniem, które zmanipulowało Lexa Luthora a może nawet Bruce’a Wayne’a.”

Potwierdzają się również wcześniejsze plotki o tym, że przynajmniej część Atlantydy zniszczona została przez działania World Engine, co zmusiło Aquamana do wyjścia na powierzchnię. W filmie znaczącą rolę mają odegrać zwłoki Generała Zoda. Dowiadujemy się również, że obie części „Justice League” mają być kręcone równocześnie.

Źródło: [ http://www.batcave.com.pl/2014/10/nowe-plotki-na-temat-batman-v-superman-dawn-of -justice-i-justice-league/ ]

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Scenariusz filmu „Liga Sprawiedliwości” zbyt skomplikowany dla widzów?

Pojawia się ciekawa plotka o tym, że scenariusz superprodukcji opartej na komiksach pt. "Liga Sprawiedliwości" jest już gotowy, ale jest on zbyt trudny dla przeciętnego widza.

Informację o scenariuszu podaje portal Tech Times, twierdząc, że jest on już gotowy i został on oddany producentom z Warner Bros. Donoszą oni, że jest on dla włodarzy problematyczny, ponieważ scenariusz jest zbyt długi i za bardzo skomplikowany, aby przeciętny widz mógł to ogarnąć. Rzekomo uważają, że widz nie będzie w stanie zrozumieć i śledzić historii, która za bardzo została skierowana do czytelników komiksów, a oni według producentów są mniejszością. Według Tech Times studio Warner Bros. będzie chciało dokonać uproszczenia scenariusza. Czarnym charakterem ma być rzekomo Vril Dox – jest to oryginalna tożsamość Brainiaca z komiksów New 52.
Podobno studio planuje zmianę tytułu na „Justice League: Brainiac’s Saga”. „Justice League Part One” zadebiutuje 11 listopada 2017 roku. Nikt tego informacji nie potwierdza, ani nie dementuje.

Źródło : [ http://naekranie.pl/aktualnosci/scenariusz-filmu-liga-sprawiedliwosci-zbyt-skomp likowany-dla-widzow ]

PS : Zbyt skomplikowany dla widzów? Ktoś chyba sobie jaja robi...

Tomas505

Dla przeciętnego idioty w USA a takich jest tam większość, to oni dają większość pieniędzy. Nie zrobią super filmu dla fanów komiksów

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Może ten news nie powinien się tu znaleźć no ale...

Tyrese Gibson najwyraźniej chce wcielić się w Zieloną Latarnię... Mam jednak nadzieję , że Snyder zdecyduje się na Jordana.

Źródło : [ http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=114147 ]

ash_williams85

Brainiac głównym przeciwnikiem ??
http://collider.com/justice-league-movie-villain-brainiac/
Jak dla mnie może być .

ocenił(a) film na 6
wort801

To stary news...Chciałbym Brainiaca ale tak w drugiej części Justice League.Szczerze powiem , że nie mam pojęcia kto będzie przeciwnikiem Ligi w pierwszym filmie.Nie wiem gdzie mają niby wprowadzić jakiegoś przeciwnika z którym liga mogła by walczyć.Całkiem możliwe , że pójdą na łatwiznę i dadzą jakiegoś Doomsdaya...

Tomas505

Pisałem już to wielokrotnie: Doomsday to nie materiał na przeciwnika - 5 minutowa (góra 10) sekwencja, gdzie kosi całą JL i 'zabija' Supermana. Tyle. Nie udźwigniesz na tym blisko 3h filmu =/ Luthor na tym etapie to też taki sobie przeciwnik.

Natomiast Brainiac wydaje się dość oczywistym wyborem. Zresztą przypuszczam, że nawet jeśli zostanie pokonany to i tak wróci w jakimś późniejszym filmie - jak to Brainiac :P

Co do newsa wyżej Tyrese Gibson po prostu promuje w ten sposób swoją osobę... Niestety to zły znak, bo może to oznaczać, że 'coś' wie. W domyśle to 'coś' to wiedza na temat tego na jakiego GL zdecydowało się WB. Z drugiej strony mamy już czarnoskórą postać w JL, więc po co tam wpychać Stewarta =/

ocenił(a) film na 6
zombie001

Brainiac wydaje się oczywistym wyborem ale... w drugiej części Justice League.Powiedz mi gdzie niby mają wepchać jakieś nawiązania do tego Brainiaca w BvS? Nie ma szans by go w jakiś sensowny sposób przedstawić itd... Przecież nagle się nie pojawi i ba - przeciwnik Ligi Sprawiedliwych.O to się właśnie boję , że w BvS nie będzie raczej czasu na przedstawienie przyszłego villaina JL..Nie wiem jak oni to zrobią ale przyznam - boję się o to. Chyba , że coś będą kombinować z Wonder Woman itp , jednak z najnowszych plotek wynika , że ten film raczej nie będzie dział się w teraźniejszości tak więc lipa...

Tomas505

Ale Ty gościu komplikujesz. Brainiac pewne dostanie jakiś sygnał od Luthora który był jego sprzymierzeńcem , lub po prostu Ziemia będzie kolejną planetą na której będzie chciał zabić "życie" czy to takie skomplikowane ?

ocenił(a) film na 6
zombie001

Jeśli masz jakiś pomysł na Brainiaca w pierwszej części Justice League to wal - bo ja nie mam pojęcia w jaki sposób oni mają przedstawić nam obojętnie jakiego przeciwnika a co dopiero... Brainiaca.No chyba , że będzie tak jak pisałem - Batman , Superman i Wonder Woman pokonali złego Lexa Luthora ale hej... nagle przybywa potężny kosmita Brainiac i nasi superbohaterowie postanawiają założyć drużynę i walczyć z przeciwnikiem...Sorry ja tego nie kupuję :D Chris Terrio - zaskocz mnie.

Tomas505

Heh, ja tam nie zamierzam bawić się w scenarzystę, bo to się może różnie skończyć :P

Jednak myślę, że "BvS" zbuduje jakieś podstawy, które ułatwią przedstawienie postaci Brainiaca - na pewno w jego przypadku będzie to łatwiejsze, niż wprowadzenie jakiegokolwiek innego wroga. Wolałbym aby uniknęli problemu "de javu" - o kolejny kosmita przybywa na ziemię, aby walczyć z Supermanem :f - aczkolwiek w przypadku DC to trudne bo sporo tam mają kosmicznych łotrów, ale mimo wszystko jest to do ogarnięcia. Zmiksowanie kilku komiksowych wersji Brainiaca + własna inwencja twórcza (bo przecież filmowe uniwersum nie musi w 100% odpowiadać komiksom) i sprawa załatwiona.

Jeśli naprawdę Brainiac zostanie przeciwnikiem JL to obawiam się tylko trzech rzeczy:
1) zbyt wielu porównań do Ultrona =/
2) tego, że Snyder przebajeruje tą postać i zrobi z niej (przy użyciu CGI) kogoś takiego:
http://www.comicsgutter.com/wp-content/uploads/2014/03/Brainiac-Fan-art-1.jpg

podczas gdy ja bym wolał coś bardziej stonowanego tworzonego efektami praktycznymi, charakteryzacją itp.

3) tego, że Terrio sam (a może jednak nie sam) nie będzie miał sensownego pomysłu na tą postać, odwali standardową fuchę (czyli oprze postać o sprawdzone klisze) i weźmie czek :/

Meh.. do filmu jeszcze daleka droga, więc te dysputy można na razie odłożyć na bok. Przy dobrych wiatrach można się spodziewać, że na tegorocznym Comi-conie ogłoszą coś ciekawego.

zombie001

Mi się podoba design tego Brainiacka co dałeś w linku.

Adorianu

Co kto lubi :P

zombie001

Tylko twarz bym zmienił.Reszta by idealnie pasowała do tonu filmów od DC.

Adorianu

No w sumie kostium rzeczywiście, nie jest zły, tylko ta morda strasznie paskudna =/

Niemniej design to taki hollywoodzki standard. Prezencja kulturysty też specjalnie nie przekonuje. Mam nieco inne wyobrażenie tej postaci :)

Tomas505

Były ploty że Lex Luthor ma zostać prezydentem USA w BvS.Ma pojawić się też rzekomo w Suicide Squad.Więc jako prezydent miałby dostęp do SS i mógłby coś uknuć i zgromadzić villainów i nasłać ich na JL.Więc może będzie coś ala
Legion of Doom vs Justice League.Byłoby to coś czego jeszcze w filmach superhero nie widzieliśmy,i byłoby to coś lepszego niż kolejna inwazja istot z kosmosu.

Adorianu

Gromada czarnych charakterów to kiepski pomysł na film gdzie trzeba pokazać origin całej grupy. Za dużo do pokazania w zbyt krótkim czasie.

zombie001

Tą gromadą byłby Suicide Squad

Adorianu

Pff.. z takim składem (jedna postać z supermocami - Enchantress) to nie są przeciwnicy na miarę "JL"

ocenił(a) film na 6
zombie001

Sam Batman by ich położył :D Dokładnie...Muszą dostać porządnego przeciwnika z którym Superman nawet będzie miał problem...

Tomas505

SS+ jakieś nowe typki.
Superman wcale nie potrzebuje jakiegoś potężnego przeciwnika skoro Batman pewnie skopie mu tyłek.Wystarczy że Luthor jakiś plan skołuje.

Adorianu

Ale walka z Batmanem to nie jest pojedynek na poważnie. Nigdy nie był i nie będzie. Nawet w "TDKR" Batman "wygrał" tylko dlatego, że Superman mu na to pozwolił...

ocenił(a) film na 6
zombie001

Ja nawet pójdę dalej - nie jestem pewny czy Batman ,,wygra" pojedynek z Supermanem..Pewnie będzie jakaś tam walka ale zapewne skończy się na remisie..Snyder to fanboj Supermana i może być różnie :D

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Chyba faktycznie Tyrese Gibson dostał rolę GL...

źródło : [ http://www.comicbookmovie.com/comics/news/?a=114351 ]

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Nie no to już chyba oficjalka...Wrzucił na swój profil facebooka taki opis , że masakra.Tym bardziej , że na zdjęciu widnieje nazwa filmu Green Lantern , który ma wejść do kin w 2020...I co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Wpierw Wonder Woman stała się córką boga olimpijskiego, który zgodnie z mitologią grecką i uniwersum przedkryzysowym powinien być jej pradziadkiem, Flasha zagra koleś, który nie wygląda jak Flash (za to byłby dobrym Nightwingiem), a teraz zastąpiono ważniejszego GL - Hala najmniej lubianym prze zemnie członkiem GLC. To już bardzie lubię Amanite i Ch’pa (serio). Do tego obsadzili go jakimś nieszczególnym aktorem. Całe DCCU stało się w tym momencie dla mnie kaszaną (o ile rzecz jasna to się definitywnie potwierdzi) }:

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Dla mnie aż takiej tragedii nie ma.Aktor do Flasha pasuje ( wystarczy , że przypakuje i będzie ok) jedynie mam zastrzeżenia do GL.Bardzo chciałem Hala Jordana no ale jeśli patrzymy tak na Gibsona to pasuje do Johna Stewarta [ https://pbs.twimg.com/media/B8WZNlsIUAEjV-j.jpg:large ] .Jednak to i tak nadal spekulacje , Gibson po prostu chce się wypromować i tyle.Z resztą to też dziwne by było bo Snyder jednak od początku celował w skład New 52...

Tomas505

Nie.. on nadal prowadzi kampanię promującą swoją osobę. Gdyby został zaangażowany, to WB nie pozwoliło by mu tak się zachowywać.

Momoa bardzo długo trzymał dziób na kłódkę i podobno miał trzymać jeszcze dłużej, ale ciągle wyciekały ploty o jego angażu i zdecydowano się to ogłosić.

ocenił(a) film na 6
zombie001

Mam taką nadzieję...

Tomas505

Pf.. jak znam życie to WB ma już zakontraktowanego GL od kilkunastu miesięcy i przygotowana 'nota prasowa' czeka w szufladzie na oficjalne ogłoszenie =/

Jeśli chcą jeszcze bardziej dywersyfikować grupę (tylko po co xD) to do JL mogli by wrzucić MM. Jego może zagrać każdy: czarnoskóry, biały, Indianin, chińczyk, Koreańczyk itd....

ocenił(a) film na 6
zombie001

Nie wiadomo czy mają już aktora do GL... Millera jako Flasha podali , Cyborga również... Gyllenhaal jest idealny do tej roli.To mój dream casting ale zapewne WB wybierze kogoś innego...

Tomas505

Kurczę teraz patrzę, że zapomniałem Ci odpisać, a miałem to zrobić xD

Jeszcze skrobią scenariusz do "JL", więc mam taką teorię. Najprawdopodobniej dadzą Jordana (bo skład bazuje na New52), ale po wtopie z Reynoldsem nadal szukają pomysłu na tą postać - może jakieś ewentualne zmiany: wiek, charakter - i dopiero później zaangażują aktora, który będzie pasował.

Flash, Cyborg i Aquaman to być może kwestie zamknięte. Wizja na te postacie została jakoś sprecyzowana, dlatego aktorzy zostali już wybrani.

ocenił(a) film na 6
zombie001

Całkiem możliwe.Jakiś miesiąc temu wyszła plotka , że Snyder postawi na starszego Hala Jordana i muszę przyznać , że taki pomysł by mi się podobał.Jednak z drugiej strony...To Hal Jordan powinien być właśnie starszy , bardziej doświadczony a Batmana powinni zrobić młodszego.Tak by było najlepiej dla Uniwersum.
Ogólnie widać , że Snyder ma pomysł na tą drużynę...W sumie mógł iść prostą drogą - wszyscy maks 30 lat i standardowe budowanie uniwersum...Snyder kombinuje i to jest w sumie ciekawe.W takim Avengers to oprócz Starka wszyscy są młodzi - ba nawet sam Stark nie zachowuje się dosyć hmmm odpowiednio jak na swoje lata.Nawet Strange'a musieli dać młodszego :D. JL myślę , że będzie bardziej zróżnicowaną drużyną od Avengers pod względem wieku i charakteru.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

News może związany bardziej z Arrow ale... Producent serialu wyjawnił , że John Diggle nie będzie Zieloną Latarnią , ponieważ WB ma plany wobec tej postaci... hmm.Na pierwszy rzut oka - nothing special ale warto wspomnieć , że taka sytuacja dotyczyła również Harley Quinn i jak dobrze wiemy - zobaczymy ją w Suicide Squad.Oczywiście to nie przesądza tego , że już na bank zobaczymy Stewarta w JL ale daje nam to do myślenia , że WB będzie coś kombinować z tą postacią.Mam jednak nadzieję , że pierw zobaczymy porządnego Hala Jordana a nie Johna Stewarta...

Źródło : [ http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=115278 ]

Skoro już o Zielonych Latarniach piszę to coraz bardziej prawdopodobny jest występ Dana Amboyera(sławny już pilot drona w BvS) jako Hal Jordan...No i ta wiadomość trochę się kłóci z poprzednią...Amboyer podsyca te informacje na swoim twitterze..

[ https://twitter.com/danamboyer/status/565948648388063233 ]
[ https://twitter.com/danamboyer/status/565943996355469313/photo/1 ]

Prawda jest taka , że Amboyer jest kompletnie anonimowy...No właśnie.Z tego co wyczytałem koleś występuje w teatrze więc zapewne umie grać.Jak pojawiły się plotki o Fisherze - też nikt nie chciał w to uwierzyć a jednak doniesienia się sprawdziły.

W sumie nawet z twarzy pasuje do Jordana...

[ https://pbs.twimg.com/media/B9lxJhXCUAAKEfk.jpg ]

Czekam na Wasze komentarze :)


Tomas505

Hal jest jednym z założycieli, więc nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego na jego miejscu. Jeśli chcą Johna to niech sobie go wprowadzają, ale najszybciej w 2 części. Amboyer z wyglądu pasuje na Hala, jeśli potrafi grać to może być Jordanem. A co do Diggle'a jako Lanterna to od dawna było wiadomo, że nim nie będzie i jestem zadowolony, że oficjalnie to potwierdzili.

Tomas505

Nie dostali zgody na Harley,słyszymy że mają jeszcze plany związane z GL i z Blue Beetle(którego w serialu zastąpiono Atomem) a jednak taką postać jak Barry Allen do serialu wprowadzili ;> co być może oznacza że w filmie dostaniemy Wallego Westa ;>

ocenił(a) film na 6
Adorianu

Jaki West...Twórcy przecież potwierdzili , że w solowym zobaczymy Allena.

Tomas505

Gdzie powiedzieli?

Czytałem że:

"The Hollywood Reporter speculated he was Barry and everyone ran with it."

ocenił(a) film na 6
Adorianu

Nie spekulowało tylko potwierdziło :)

According to The Hollywood Reporter, Miller will indeed be playing Barry Allen - the same character Grant Gustin stars as in The CW series - as, "The story centers on Barry Allen, a man with super speed and super-fast reflexes."

Tomas505

No The Hollywood Reporter pisze o tym,WB nic oficjalnie nie potwierdziło,więc są to spekulacje.

ocenił(a) film na 6
Adorianu

The Hollywood Reporter to obecnie najlepsze źródło - sądzę , że nie piszą głupot :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones