PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043441}

Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1

Justice League x RWBY: Super Heroes and Huntsmen Part One
4,9 111
ocen
4,9 10 1 111

Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1

IG: Itsmeprzemko

ocenił(a) film na 5

YT: The Dark Przemko

Jeśli macie doświadczenie w oglądaniu produkcji z taką kreską, to wiecie na co się piszecie. Chcecie oglądać to oglądacie i nie ma zaskoczenia. Może jedynie fakt, iż niektóre produkcję mimo kreski są lepsze fabularnie, ale ta produkcja nie należy do "tych lepszych".

pio73

@pio73, aż tak źle chyba nie było. Jeżeli ktoś nie siedzi w RWBY, to pewnie trudniej jest się w tym odnaleźć, a i kreska RWBY może wchodzić ździebko trudno bez popity. Niemniej na tle obecnych animowanych wypuszczek ze stajni DC ta historia nie odstaje, a jeżeli już, to pozytywnie. Powiedziałbym, że się owo widowisko zgrabnie wpisuje w pewnien poziom, który od pewnego czasu Warner Brothers nam serwują. Ja bym ten film plasował wyżej od np. Warworlda czy Doom that Came to Gotham, ale to ja.

ocenił(a) film na 5
vegeta391

Moje przygody z Supermanem - radzę się zapoznać ze współczesnymi serialami animowanymi DC, jak ogólnie z większością, bo DC akurat słynie z genialnych seriali animowanych, jak np. Liga Młodych (zresztą na podanym wyżej IG jest opinia o tym serialu - mega produkcja).

pio73

@pio73, owszem, Young Justice się ładnie broniło, ale to serial, nie film pełnometrażowy. Oprócz tej właśnie Ligi Młodych to nic dobrego w materii seriali animowanych z ostatniej dekady nie widzę, jeszcze Beware the Batman ładnie trzymał poziom i nie trącił myszką. No i może jest sitcom z Harley na na upartego, nadchodzący Kite Man pewnie pójdzie w jego ślady. Zobaczymy, co wyjdzie z Creature Commandos, no i oczywix z Cape Crusadera, jak już doczekamy się premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones