PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33325}

Lewy sercowy

Punch-Drunk Love
6,4 14 249
ocen
6,4 10 1 14249
7,3 30
ocen krytyków
Lewy sercowy
powrót do forum filmu Lewy sercowy

bardzo bardzo dziwny

ocenił(a) film na 8

rzadko mam tak, że przez cały czas trwania filmu nie jestem pewien czy mi się właściwie podoba, czy nie podoba, a potem się kończy i w sumie dalej nie wiem, co mam myśleć.
film jest chwilami genialny, chwilami strasznie męczący, ale cały czas dziwny. Sandler jest irytujący jak zawsze, a jednak ma coś w sobie. nie trzyma się kupy ani scenariusz ani reżyseria, wszystko jest jakieś takie poszatkowane, bez ładu i składu, a mimo to wychodzi z tego COŚ, chociaż nawet nie bardzo wiadomo co.

uwielbiam P.T. Andersona za rewelacyjne Boogie Nights i ocierającą się o geniusz Magnolię. doceniam, że próbuje nowych rzeczy, ale równocześnie żałuję, że nie zrobił filmu na miarę dwóch poprzednich, tylko jakieś takie bezkształtne coś, gdzieś na przecięciu Wesa Andersona z Coenami i z Taxi Driverem i cholera wie z czym jeszcze.

ale w ostatecznym rozrachunku polecam ten film. nie wiadomo czy jest dobry czy nie, ale na pewno jest oryginalny, a to już jak na dzisiejsze standardy i tak bardzo dużo.

naprawdę dziwna sprawa.

ocenił(a) film na 6
Mudshark

Takie same uczucie. Pierwszy raz nie mam pojęcia jak ocenić film.

ocenił(a) film na 7
Kniaz4815

w sumie też nie wiedziałam jak się do niego odniesc. dodatkowo ta babka była wkurzajaca;) no ale. chyba warto obejrzec.

ocenił(a) film na 7
Mudshark

Specyficzny.... taki hollywoodzki Lars Von Trier za sprawą Emily Watson, co jest oczywiście in plus. Poza tym ta... pogięta muzyka. Dawno nie widziałem filmu, który czymś się odznaczył. "Lewy Sercowy" z pewnością jest wyjątkowy.

ocenił(a) film na 8
McCoval

od tamtej pory oberzjałem jeszcze raz. już się zdecydowałem. film jest zdecydowanie dobry. co najmniej dobry.

ocenił(a) film na 8
McCoval

"taki hollywoodzki Lars Von Trier za sprawą Emily Watson, co jest oczywiście in plus"

co to zdanie w ogóle znaczy? to rozumiem, że Trzynasty Wojownik to taki hollywoodzki Almodovar za sprawą Banderasa?

ocenił(a) film na 7
Mudshark

Emily Watson kojarzy mi się z "Przełamując Fale". Podobną, dziwną postać stworzyła w filmie "Lewy Sercowy". Poza tym można zauważyć również nietypową miłość podobnie jak we wspomnianym filmie Larsa.

ocenił(a) film na 7
Mudshark

Dziwny (oryginalny?) film, ale in plus. Chyba najtrudniejsza rola Sandlera obok Reign Over Me. Dobra praca kamery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones