PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33325}

Lewy sercowy

Punch-Drunk Love
6,4 14 190
ocen
6,4 10 1 14190
7,3 29
ocen krytyków
Lewy sercowy
powrót do forum filmu Lewy sercowy

Czemu ten film ma tak niską średnią ocen? Czy tutaj zerkali sami fani Sandlera? Czego oczekiwaliście? Czemu taka monotonna i jednowymiarowa antypatia względem tego filmu? Film moim zdaniem był rewelacyjny, a Sandler zagrał rolę swojego życia. Czy ten film był dla was zbyt awangardowy? Nie tak dobry jak Magnolia, ale nadal bardzo dobry wg mnie - przede wszystkim dość odmienny.

ocenił(a) film na 8
Salt_The_Fries

Popieram film bardzo dobry a do tego lubię Sandlera i świetnie zagrał, film zdecydowanie wyjątkowy...

ocenił(a) film na 6
Salt_The_Fries

Obecnie film ma notę 6.1, a więc jest zaklasyfikowany jako niezły, więc nie najgorzej.

ocenił(a) film na 8
raVadrian

Taką samą średnią mają filmy z serii "straszny film", albo gunwo "Terminator: Genesis", więc nie wiem, czy to jest rzeczywiście taka odpowiednia ocena dla niego... Rotten tomatoes i metacritic 80%, imbd 7,3/10, a filmweb jak zwykle w lesie. Masakra ten portal.

ocenił(a) film na 9
raVadrian

No jak na film będący w 30 najlepszych filmow XXI wieku to dość cienko.

ocenił(a) film na 6
Salt_The_Fries

Oceniłem prawdziwą istotę i esencję tego filmu, czyli oceniłem go w kategoriach reklamy budyniu.

ocenił(a) film na 10
Salt_The_Fries

IMO ten film to lekcja pokory dla kinomana: by nikogo całkowicie nie skreślać... Ten film udowadnia, że nawet najgorszy pajac i beztalencie, człek powszechnie pogardzany i wyszydzany przez kinomanów jak świat długi i szeroki może stworzyć znakomitą rolę, zasłużenie wyróżnianą nominacjami do ważnych nagród (Złoty Glob). Dla mnie ten film był taką właśnie lekcją :)

Salt_The_Fries

(Małe spojlery, choć może i nie, skoro to swego rodzaju kom-rom.) Film świetny, Adam Sandler miód, doskonały Hoffmann, historia, muzyka, klimat, a ta scena, gdy Adam jest ze swoją dziewczyną w hotelu, i ona nie mówi siostrom, że on tam jest, i patrzą na siebie czule, taka słodka i prawdziwa. "Wiedziałem, że tak będzie" - czyli że dobrze, że się uda ten związek - jaka piękna historia miłosna. I ta przemiana bohatera!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones