PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714269}
7,1 78 722
oceny
7,1 10 1 78722
5,5 15
ocen krytyków
Legend
powrót do forum filmu Legend

Według moich przemyśleń, nie ma drugiego takiego aktora, który by tak totalnie dzielił widzów na "zagrał świetnie, genialnie" i "mam go już dosyć, najgorsza kreacja" i tak, mam na myśli właśnie kreacje w "Legend". I mówią tak jego fani, jak i laicy, ciekawy przypadek. Podkreślam, to tak z moich doświadczeń i udziałów w dyskusjach online i real :P

roadwarrior

Ja myślę podobnie, to jest specyficzny gość w swoim zawodzie... Jak chce to jest sugestywny i wyrazisty a innym razem to już reżyser nie daje mu się wybić i tu już problem ze scenariuszem. Idealny przykład z MadMax, on tam robił co najwyżej za tło dla Furiosy... Oj szkoda że tak wyszło :/ Właśnie i w Legend reżyser broni się Hardym razy dwa i zapomina że trzeba te dwie postacie lekko poprowadzić żeby aktor nie musiał się trudzić, bo ten film nastawiony jest na jego występ.

MadFuriosa

Noo i dlatego go lubię.Właśnie jego aktorstwo jest specyficzne, jednak każdy ocenia go sobie według swoich upodobań. Może być wtórny a może dla kogoś być "kameleonem". w maxie to szara myszka była z niego przy Furiosie :P
Racja, problem w Legend jest taki, że zawinił scenariusz, nie wiem za bardzo co dokładnie chciał przekazać reżyser.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones