PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103888}

Lecą żurawie

Letyat zhuravli
7,8 10 403
oceny
7,8 10 1 10403
8,4 17
ocen krytyków
Lecą żurawie
powrót do forum filmu Lecą żurawie

arcy- film

ocenił(a) film na 10

ten film powstał ponad 50 lat temu! oglądam go regularnie co 2-3 lata i doprawdy kocham ten film i płaczę conajmniej 2 razy: jak Borys umiera i na scenie końcowej.a propaganda to dalekie tło. film broni się pod każdym względem!

ocenił(a) film na 9
mariolach5

Film przepiękny. Zgadzam się. Kino radzieckie jest w tym kraju zbyt mało popularne. Pozbądźmy się uprzedzeń ideologicznych, pro arte!

ocenił(a) film na 6
rider212

Podziwiam was na swoj sposob;) Coz, film moze jest dobry, tylko ja za mloda?...:)

gemka7

jaka propaganda.. to film o ludziach i tragedii, a scena otwierająca jest fenomenalna

ocenił(a) film na 10
mariolach5

Film jest świetny. Zdecydowanie antywojenny. Widziałem go parę razy. Oglądnąłem znowu, "przypadkiem", bo inaczej nie starczyłoby odwagi. Scen batalistycznych właściwie nie ma, a ten i tego typu filmy więcej mówią o złu jakim są wojny (obojętnie gdzie i w jakim kraju) niż te filmy z mnóstwem scen batalistycznych, efektów specjalnych itp. Weronika przypomina mi Natalie Wood. Świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones