PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103888}

Lecą żurawie

Letyat zhuravli
7,8 10 408
ocen
7,8 10 1 10408
8,4 17
ocen krytyków
Lecą żurawie
powrót do forum filmu Lecą żurawie

Jaki ładny film!

ocenił(a) film na 9

Rosjanie potrafili w czasie głębokiego komunizmu zrobić tak ciepły film o miłości :-) Może to mało istotne ale dla mnie bardzo ciepłą była scena gdy Boria szykuje w prezencie dla swojej ukochanej Biełki - malutką biełkę z koszyczkiem. To nie jest obraz sowieckiego, twardego człowieka, któremu obrona swojej WIELKIEJ OJCZYZNY przesłania wszystko i wszystkich. Pozdrawiam wszystkich, którym ten film się podoba i polecam tym, którzy jeszcze go nie widzieli.

ocenił(a) film na 9
kotek38

...a też przecież te żurawie, stateczki - to też tak delikatne i "niesowieckie"...

ocenił(a) film na 7
kotek38

Scena o której wspomniałeś niestety nie pamiętam. Najbardziej utkwiło mi w pamięci moment rozpaczy żołnierza na wiadomość o niewiernej żonie... - to było porażające. A jak artystycznie ujęte.

ocenił(a) film na 9
kyle_reese

Tak, szczególnie, że słyszała i widziała to Wiera. Było więcej dobrych scen ale sporo z nich już tu inni opisali. Ta malutka biełka chyba tylko na mnie zadziałała:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones