PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103888}

Lecą żurawie

Letyat zhuravli
7,8 10 408
ocen
7,8 10 1 10408
8,4 17
ocen krytyków
Lecą żurawie
powrót do forum filmu Lecą żurawie

Postać Weroniki jest wkurzająca jak mało która. Najważniejsze żeby napisał. Nie ważne czy żyje, czy jest cały zdrów, najważniejsze żeby o nie pamiętał. Najlepiej jakby wyleciał na szkopów z transparentem: "Kocham moją wiewióreczkę". Nieistotne że by go rozstrzelali, ważne jest to żeby się każdy dowiedział o tym że on ją kochał. Dla mnie po Holly Golightly ze "Śniadanie u Tiffanyego" i Blanche DuBois z "Tramwaj zwany pożądaniem" postać Wiewióreczki najbardziej wkurzająca postać w historii kina.

tomasz_user

Ale mimo to widzę, że film w ulubionych? Nieźle:)

krysiron

Ale ja dodałem do ulubionych film a nie postać... Zresztą nie używam tej funkcji do takich własnie celów, dodaję wszystkie film o tak po prostu z przyzwyczajenie, nie ma nic specjalnego.

ocenił(a) film na 9
tomasz_user

list jest jednoznaczny z tym że on żyje, dlatego jest tak istotny, nie rozumiem skąd taka interpretacja zachowania Weroniki, całkowicie się z nią nie zgadzam

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

W żadnym filmie nie widziałem tak urodziwej aktorki..

ocenił(a) film na 7
tomasz_user

Bez sensu jest to co piszesz. W czasach II wojny światowej list byl jedynym dostepnym zwykłym zołnierzom srodkiem do komunikacji z bliskimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones