PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735731}

Lato Sangaile

Sangailės vasara
5,6 1 542
oceny
5,6 10 1 1542
6,1 7
ocen krytyków
Lato Sangaile
powrót do forum filmu Lato Sangaile

Dla mnie to klasyk

ocenił(a) film na 3

choć może nie dysponuję odpowiednią wrażliwością, filmu o niczym. Dawno nie widziałem tak złego filmu. Reżyserka kompletnie się zagubiła i nie wiedziała do końca w która stronę poprowadzić akcję. I wyszło banalnie i nieciekawie.

ocenił(a) film na 6
pessoaa

A dla mnie wlasnie rezyserka ujela wszystko, co mogla. Zamierzone obrazy i zdjecia. Do tego swietnie dobrana muzyka. Co prawda, film ma swoj specyficzny klimat, ale ja akurat lubie tego typu dziela. Dobrze sie bawilam :D

pessoaa

Zgadzam sie... Chyba zamysl filmu mial byc zupelnie inny niz efekt. Film strasznie mnie zmeczyl, doszukiwalam sie pozytywow na sile. Lubie tego typu obrazy, ale niestety tym razem nie wyszlo i stracilam czas w kinie.

pessoaa

Niestety, ale muszę się zgodzić. Bardzo podobał mi się zwiastun i spodziewałem się czegoś ciekawego, jednak się zawiodłem. W filmie jest parę fajnych momentów i niezła muzyka, ale generalnie to taka właśnie historia o niczym. Chyba zabrakło pomysłu a twórcy wyszli za założenia, że jakoś to będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones