PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791729}
6,6 1 299
ocen
6,6 10 1 1299
7,2 4
oceny krytyków
Last Flag Flying
powrót do forum filmu Last Flag Flying

nudne i prymitywne

ocenił(a) film na 2

madrasci wlasnie na poziomie prostaczkow z usmc a jako samo film to po prostu nudny. 3 facetow jezdzi autem i pociagiem i biadoli

MakoR

Twoja autobiografia <3

ocenił(a) film na 6
MakoR

Nie jest takie tragiczne, choć spokojnie mogli poprawić tempo i skrócić o pół godziny.

Akcja wypełniona jest różnymi ciućmokami, nie tylko prostaczkami z USMC, bo inaczej dowcipy nie były wiarygodne i dużo mniej śmieszne. Film w sporej części opiera się na tym, że goście nie mają smartfonów (ani nawet zwykłych telefonów komórkowych) i nie gadają jak liberałowie w przysłowiowej limuzynie.

A ten dowcip z Eminemem był na prawdę bardzo śmieszny i bardzo dobrze opowiedziany.

Jeśli już czegoś się czepiać to typowego prze-sentymentalizowania i machania flagą USA.

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

Trochę trudno aby w filmie o amerykańskiej fladze, zrealizowanym typowo pod amerykańskie święto wymachiwania amerykańską flagą, nie wymachiwano amerykańską flagą.
Przyczepiłeś się ostatniej rzeczy, której wypadało się przyczepić.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

Przecież tam nie było nic o ichnim dniu niepodległości czy innym święcie machania flagami.

Mnie się wydawało, że producenci chcieli trochę zarobić na ostatnich zmianach politycznych w USA, ale stchórzyli albo ich ocenzurowano ze stanowiska poprawności politycznej. Bo ostatnio USA pod względami podziałów społecznych zaczynają przypominać schyłkową Jugosławię.

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

Owszem, nic nie było o ichnim dniu niepodległości czy innym święcie machania flagami, dlatego też napisałem, że film jest "pod amerykańskie święto", a nie "o amerykańskim święcie"
A konkretnie chodziło mi o Memorial Day lub Veterans Day. Film idealny aby nadać go w te dni wieczorem w TV.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

No widzisz, dla Ciebie to byłо pozytywem, że film był zapchajdziurą na Memorial Day.

I ja za to odjąłem, bo widziałem lepsze zapchajdziury pasujące to tego święta-nie-święta.

Na IMDB nawet piszą, że robili kampanie ulotkowe (papierowe ulotki czy broszurki) przy okazji wyświetlania tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

Odjąłeś za to, że był zapchaj dziurą, bo widziałeś lepsze zapchajdziury? Gdzie w tym sens?
To tak jak byś napisał o jakimś filmie, że odjąłeś za słabe aktorstwo bo widziałeś filmy z jeszcze słabszym aktorstwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones