PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 258 645
ocen
7,9 10 1 258645
7,4 40
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Piekło mężczyzn?

ocenił(a) film na 8

Jedna rzecz zwróciła moją uwagę oglądając ten film. Po zaginięciu córki żona Dovera sobie leży naćpana w łóżku i ledwo co ruszy szanowne 4 litery nawet kiedy on wraca do domu i jeszcze oskarża go o to że "nie obronił ich" przed wszystkim podczas gdy on lata gdzie się da żeby odnaleźć córkę. Żonki nie było nawet widać na poszukiwaniach bo potrafiła tylko "leżeć i być załamana". Typowy obraz kobiety w naszym społeczeństwie.

krolrys

Właśnie. Chłop zarabia opiekuje się no to git to jego obowiązek. No, a jak z nie jego winy się coś wali no to też ma to naprawić... i najlepiej sam i aby głośno nie było oraz aby tzw. new age woman mogła się wyspać. Ciekawi mnie co będzie jak takich facetów zabraknie... pewnie baby sobie rzucą się do gardeł xD

debileeverywhere

A Twój nick idealnie pasuje do waszego nastawienia względem tej postaci

julka_sel

Spójrz lepiej na swój nick xD juleczki, je-siki i madki xD

debileeverywhere

"juleczki, je-siki i madki" wooow dobre

julka_sel

Nie dobre, a żałosne... no ale czego się spodziewać od julki chyba tylko typowego "deej bo się mi należy"

debileeverywhere

Mózg przeżarty red-pillowcowymi manifestami. Przykro się ciebie czyta... no cóż

julka_sel

Żadnych argumentów tylko obrażanie, inwektywy. Nawet wasz guru lewak ma z was polewę: https://youtu.be/jpyfwfagL8s?si=sf8rb5PhCxn8W8t5 także wypowiadajcie się dalej, piszcie dalej i wpuszczajcie szmatoglowych/asfaltow dalej... oni wami się zaopiekują odpowiednio xD a i oczywiście socjal, socjal, socjal xD

krolrys

O nie! Jakim prawem ktoś się załamał po porwaniu własnego dziecka?! "Typowy obraz kobiet w naszym społeczeństwie".... chłopaczku, twoja nienawiść do kobiet aż kipi i czuć ją przez ekran

ocenił(a) film na 8
julka_sel

Czytaj ze zrozumieniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones