PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 258 826
ocen
7,9 10 1 258826
7,4 40
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Film ten zebral wszystko z czego slynnie podgatunek koeranskiego thrillera (zemsta, porawnie, rodzina, deszczowe noce, samotny detektyw, poscigi piesze, nienormalni bohaterowie, mlotek itd. a niektore sceny sa prawie identyczne) i osadzil to na ziemi amerykanskiej. oczywiscie nie moglo wyjsc zle i tez nie wyszlo.
Jesli lubisz Memories of Murderer, Mother, A World of Silence, 7 days, Chaser itp. to i Prisoners na pewno sie spodoba.

ocenił(a) film na 8
MakoR

Byłam blisko pisania takiego komentarza, ale znalazłam Twój i już nie muszę. Nic dodać, nic ująć.

MakoR

Jakbym czytał opis... kina noir? Połowy tasiemcowych kryminałów amerykańskich które lecą w TVP 2 o 20 we wtorki? Bo tylko koreański thriller ma monopol na deszczowe noce, rodzinę, zemstę, dziwnych bohaterów, którzy notabene nie są czymś wybitnie dziwnym na tle kinowych czarnych charakterów? Chciałeś zasugerować że Amerykanie zerżnęli z jakiegoś koreańskiego filmu? Jak rozumiem, ,,Ręka boga" z Matthew McConaughey to też remake jakiegoś koreańskiego dzieła (zemsta, rodzina, dziwni bohaterowie)?

ocenił(a) film na 9
Gats_2

Nie chodzi tylko o sam temat ale sposob jego przedstawiania.

ocenił(a) film na 8
MakoR

Cześć
Mógłbyś wrzucić odnośnik do tytułu "Chaser"? Bo niestety nie wiem o co chodzi, być może literówka ;)
Reszte podanych przez Ciebie filmów chyba sobie zobacze, bo ciekawie sie zapowiadają

ocenił(a) film na 8
krisimovie

chodzi o ten film http://www.filmweb.pl/film/W+pogoni-2008-471852
resztę też polecam :)

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

Dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones