PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 775
ocen
7,2 10 1 59775
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

kicia rożek była genialna ! i mówi to ktoś kto nie przepada za kotami :) a najlepsze było: biznes,
biznes, biznes, CYFERKI ! :)

ocenił(a) film na 8
lolmiki

Niestety tego cytatu nie dosłyszałem w filmie czego żałuję. Tak samo jak cytat Stalowobrodego podczas zebrania architektów. Eh. Ale mi bardzo muszę przyznać podobało mi się w niej dwuosobowość. Z jednej strony wesoła, nie przejmuje się, uśmiecha się do wszystkich A JAK się wnerwi to demon. Pod koniec nawet było to ciekawie ukazane. Wielka bestia! Lecz nie usłyszenie cytatów mnie najbardziej boli.

ocenił(a) film na 10
lolmiki

Ale to nie koniec cytatu to leci tak: "...biznes, biznes, biznes, cyferki. Mówie z sensem? (to mówi robot) Tak. (Kicia) Jej!"

redokoks

Niestety nie brzmi to tak dobrze jak w oryginalnym dubbie.

Unikkity: Business, business, business... numbers. Is it working?
Robot: Yes...
Unikitty: Yaaaaaaay!

ocenił(a) film na 8
Pallantides

Dla mnie brzmiało to wystarczająco dobrze w pl;) choc przyznaję - porównania z oryginałem nie mam

SzymonidesTrzeci

Nasza polska "Unikitty" nie miała tej radosnej iskry w głosie, co amerykańska. Najlepiej to widać chyba w scenie, w której bohaterowie uciekają łodzią podwodną i kitka próbuje się bezskutecznie pocieszyć.

SzymonidesTrzeci

https://youtu.be/ELA_69m-mGg?t=58

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones