PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 745
ocen
7,2 10 1 59745
7,3 23
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

Oskar

ocenił(a) film na 8

Według mnie ta bajka zasługiwała na Oskara. Świetna historia, super dialogi, wciągająca jak dobry film a przy tym bardzo zabawna.

bartoszjan18

Nom Pudłaki to gówno podobnie jak Jws2

ocenił(a) film na 10
bartoszjan18

Według mnie, też zasługiwała na Oscara. A tymczasem te d****e z Akademii wręczyli Oscara ,,Wspaniałej szóstce".

ocenił(a) film na 8
bartoszjan18

To powinien być wstyd dla Akademii za to, że nawet nie wręczyli nominacji. Według mnie powinni byli zamienić nominację dla piosenki na nominację dla najlepszego filmu animowanego, ale film zdobył już 9 nagród, więc jest co się cieszyć.

bartoszjan18

Oceniasz film na 8 i mówisz, ze zasługuje na Oskara?

ocenił(a) film na 9
Viollipop

Jeśli żaden inny film animowany danego roku nie przebił dla niego 8 to czemu nie?

ocenił(a) film na 7
bartoszjan18

"Wielka Szóstka" była bardziej "oskarowa", mimo że słabsza. A wiadomo jakie filmy nagradza Akademia. Lego było za szalone i absurdalne

bartoszjan18

Zgadzam się z Tobą. "LEGO PRZYGODA" to super film! Oprócz plusów, które wymieniłeś: ten film ma jakieś przesłanie.
Najlepsza "Wielka Szóstka"? Mi ten film się nie podobał. Oglądałam dwa razy i nie. Po prostu.
"Pudłaki"?

Wodda

No!
"Jak wytresować smoka 2"? Jedynka lepsza, ale też nie jakaś super. Za "JwS" w ogóle jakoś specjalnie nie przepadam...

ocenił(a) film na 9
bartoszjan18

Gdyby to nie była animacja to ja tutaj widzę Oscary m.in. za scenariusz, zdjęcia, montaż.
Prawdziwy matrixowy interstellar animacji, może nawet odyseja (2001)!;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones