PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 745
ocen
7,2 10 1 59745
7,3 23
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

Sorry ale to znaczy że po prostu nienawidzisz dobrej zabawy ;)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 1
Jandrzejewski95

Jeżeli uważam, że film to dno to znak, że cenię najwyszej stare animacje

ocenił(a) film na 10
Grobir001

Tak najwyszej najwyszej. I podejrzewam, że nie polskie bo błędów Pan robi wiele. Stare animacje są dobre to prawda ale Lego Movie to jedna z kilku bajek które są bardzo dobre pod każdym względem i dla każdego

użytkownik usunięty
Grobir001

To znak, że powinieneś usunąć konto.

ocenił(a) film na 1

Ale to przecież moja opinia o LEGO PRZYGODZIE!!!

ocenił(a) film na 7
Grobir001

Muszę Ciebie zasmucić mój internetowy przyjacielu.. Tutaj nie możesz mieć własnego zdania. Musisz liczyć się i wyznawać to co głosi większość "filmwebowej inteligencji", bo inaczej wyleją na Ciebie wiadro pomyj. Taka tutaj jest polityka.

ocenił(a) film na 3
Jandrzejewski95

No niestety jest to pierwszy i jak dotąd jedyny film z którego wyszedłem podczas seansu w kinie.. A oglądaliśmy z dziewczyną, która jest fanką wszelakiej animacji. Film później obejrzałem do końca, jednak jest po prostu słaby i nieśmieszny.. Spodziewałem się że będzie dobry po trailerze, dlatego się wybrałem, a nie z przypadku. Jednak wszystko co najlepsze było w trailerze..

Jandrzejewski95

Do tego, żeby dobrze się bawić, trzeba się trochę orientować w popkulturze. Jest w tej animacji sporo nawiązań i ktoś kto ich nie wyłapie może się bardzo nudzić.

ocenił(a) film na 1
_Zero_

Dlatego właśnie film jest słaby. Liczba nawiązań do popkultury nie jest żadnym synonimem jakości.

mercx

Braku jakości również ;)

ocenił(a) film na 1
_Zero_

argument od fana filmu : "Jest w tej animacji sporo nawiązań i ktoś kto ich nie wyłapie może się bardzo nudzić." brawo.

ocenił(a) film na 10
Jandrzejewski95

I powinien dostać od Batmana w zęby hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones