PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 576
ocen
7,3 10 1 39576
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

Świetnie się bawiłam na seansie, uśmiech nie schodził mi z twarzy.
W sali było pełno dzieci i one chyba się nudziły, bo przez ostatnie pół godziny filmu słyszałam ich pytania skierowane do opiekunów "Mamo, czy już? Skończyło się?". Niemal wszystkie rodziny opuściły salę po białym ekranie.

Chyba wniosek jest taki, że film jest dla trochę starszych dzieci i wyżej, które będą też nadążać za dialogami i będą czytać nawiązania i do starych Batmanów, i do popkultury. Chociażby bity Batmana z motywem "nananananana" :D

ocenił(a) film na 8
Cat_89

Dlatego dobrze że mój młodszy brat jest nieco lepiej rozeznany w DC

Cat_89

To chyba zależy od dziecka. Moje chłopaki: 7 i 10 lat świetnie się bawiły i strasznie przeżywały - starszy niemal po krzesłach chodził, a młodszy jeszcze długo po filmie objaśniał mi niektóre sceny. I na naszym seansie chyba nikt nie wyszedł od razu po białym ekranie - mimo że przyszły wyłącznie rodziny z dziećmi. Ale zgadzam się, że dzieci połowy (przynajmniej) żartów nie zrozumieją. Natomiast jeśli są fanami Batmana i klocków Lego, to powinno im się podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones