PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 553
oceny
7,3 10 1 39553
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

To będzie prawdziwy batman z dawką humoru i pewnie będzie mieć więcej wspólnego z komiksem niż to co teraz tworzy DC ...

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

niom, smutna ironia.

ocenił(a) film na 9
ssendas

Naprawdę lubię DC, ale to, co mnie w tym uniwersum martwi to fakt, że nie mogą stworzyć czegoś, co by się ze sobą łączyło. Komiksy to jedno, filmy to drugie, animacje to trzecie itd. Rozumiem, że nie zawsze wszystko jest spójne. W Marvelu są różnice między komiksami, a filmami, ale nie aż takie.

ocenił(a) film na 7
MrSebkoss_filmaniak

Jesteś prorokiem!!!

MrSebkoss_filmaniak

Ile i jakie komiksy do tej pory przeczytałeś?

MrSebkoss_filmaniak

Przeczytałeś w ogóle jakieś komiksy? "Prawdziwy Batman z dawką humoru" xD!!

ocenił(a) film na 8
JohnnyDepp4LIFE

długie halloween, syn batmana, hush, zagłada gotham ... prawie wszystkie co sie pojawiły w tej kolekcji

MrSebkoss_filmaniak

I gdzieś ty tam miał takiego Batmana jak ten z Lego?

ocenił(a) film na 8
JohnnyDepp4LIFE

Nie chodziło mi o to dokładnie że ''śmieszny'', śmieszny był ale że film ma więcej z komiksami wspólnego.

MrSebkoss_filmaniak

Co dokładnie ma wspólnego?

JohnnyDepp4LIFE

Chociażby to, że przedstawia całą "kwintesencję" Batmana w zabawny sposób. Charakterystyczne cechy Batmana zostały przedstawione z olbrzymią ironią. To pokazuje, że twórcy animacji musieli zrozumieć czym charakteryzuje się Batman. Wydaje się to proste, ale jakośc Snyderowi i Goyerowi się to nie udało.

_Zero_

Co? Parodie postaci każdy jeden umie zrobić xD Nie chce mi się nawet komentować tej twojej wypowiedzi. Widocznie znasz Batmana tylko z kreskówek.

JohnnyDepp4LIFE

Czytałem wiele komiksów z Batmanem. I masz rację parodię każdy potrafi zrobić. Dobrą parodię już nie.

_Zero_

Ta postać nie ma nic wspólnego z jego komiksową wersją. Poprzedni film Batmana z Lego (2013) idealnie wyczuł tą postać, zostawiając mu powagę i oddanie dla bycia superbohaterem, jednak był osadzony w świecie pełnym humoru. Dlatego żarty działały i dlatego była to świetna parodia Batmana z komiksów. W tym filmie zrobili bardziej Deadpoola. Bo jeszcze nie widziałem żeby Batman beatbox'ował i przechwalał się co kilka sekund (albo żeby w ogóle się przechwalał).
A ludzie którzy mówią, że ten śmieć jest lepszy od filmów z DCEU powinni poczytać trochę komiksów i popracować nad swoim IQ.

TheWarLord

Popracuj nad swoim IQ. Nikt nie mówi, że ta postać jest taka jak w komiksie... To jest dobra parodia. Wyciągająca to co w tej postaci charakterystyczne i przedstawiająca te cechy w zabawny sposób. Oczywiście, że tak się Batman w komiksach nie zachowuje... Ogarnij się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheWarLord

No przydałoby się ogarnąć Twoją, bo kultury Cie nie nauczyła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones