PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 570
ocen
7,3 10 1 39570
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

Oryginalny dubing

ocenił(a) film na 8

Myślicie, że będzie można w jakimś kinie obejrzeć tę animację z angielskim dubbingiem? Bo z tego co widziałem po zwiastunach to polski w porównaniu do oryginalnego wypada bardzo słabo.

ocenił(a) film na 8
Kamil_Woj12

głosy są w miarę ok, ale tłumaczenie było paskudne, może te suchary zostaną tylko w tym zwiastunie.

użytkownik usunięty
Kamil_Woj12

Powinni robić wersje z napisami dla krytyków, lub nerdów.

albo dla tych co obchodzi trochę gra aktorska i nie mogą zaakceptować Borysa Szyca jako Jokera.

ocenił(a) film na 4
czxRiKeN

O, w mordę, Borys Szyc! Istotnie. Odruchowo zacząłem się wieszać... ;) Znowuż czeka mnie szukanie napisów :/

ahenathon

Z tym Borysem to było akurat odniesienie do suicide squad, w tym przypadku Joker jest inny, ale nie wydaję mi się, żeby był lepszy.

ocenił(a) film na 8
Kamil_Woj12

Będą seanse z napisami

użytkownik usunięty
edhardo

A skąd taką wiadomość masz ze będą seanse z napisami ?

ocenił(a) film na 8

Warner Bros Polska wypowiadało się, że będzie wersja z napisami, lecz wszystko zależy czy kino taką wersję wypuści. Na przykład w Białostockich kinach będzie puszczana jedynie wersja z dubbingiem.

ocenił(a) film na 8
Mr_Shaggy_Steak

Kurvva, w moim mieście też. Trudno, poczekam na wersję z napisami. Dystrybutorzy jak zwykle wiedzą lepiej.

ocenił(a) film na 4
Krytykant

Gdyby ludzie przestali robić dzieci to nie byłoby tych piekielnych podkładów! :/

Kamil_Woj12

http://www.wbep.pl/newsy/lista-kin-z-pokazami-legor-batman-film-w-wersji-orygina lnej-z-napisami

ocenił(a) film na 8
Seymour_Asses

Dzięki tobie miałem dziś przyjemność zobaczyć ten film z napisami. Dzięki!

ocenił(a) film na 8
Kamil_Woj12

Widziałem dzisiaj z dubingiem i nie zawiodłem się, dawno na żadnej animacji się tak nie uśmiałem :)

sir_wrzosek

Podpisuję się:)
Poza tym dubbing świetny, poza jednym może klockiem;)
Też oglądam w zasadzie jedynie w oryginałach ale tutaj angielski Batman ma głos i manierę bardzo podobną do naszego.

użytkownik usunięty
ifaska

Wczoraj widziałem Przedpremierowo i nie zawiodłem się.Uśmiałem się do łez

ocenił(a) film na 9
Kamil_Woj12

Jest i wersja z napisami ale mało seansów w tej formie jest. A co do dubbingu to właśnie wracam z kina i powiem tak, oryginalnego JESZCZE nie widziałem ale dubbing wymiata, hehe.

Milten68

Wyjdę na marudę, ale w CC przed seansem z napisami były między innymi trailery Zając Max ratuje Wielkanoc i Ostatni smok świata... Oba raczej nie należą do kategorii animacji, które mogłyby też zainteresować dorosłego widza.

ocenił(a) film na 9
jakoobek_2

Hah w Heliosie też były te zwiastuny, żenada ale no cóż...

ocenił(a) film na 9
Milten68

nie chcę wam niszczyć wizji świata ani nic, ale lego batman jest w dużej mierze kierowany do dzieci

ocenił(a) film na 9
leniwa_cisza

https://www.youtube.com/watch?v=a-BgREkkjcg

ocenił(a) film na 8
leniwa_cisza

Batman ma tyle interpretacji że coś dla każdego przedziału wiekowego się znajdzie.

leniwa_cisza

No tak, ale seanse z napisami są chyba jednak bardziej nastawione na "większe dzieci" lub dzieci anglojęzyczne... zarówno dla jednych, jak i drugi te dwa trailery to żenada lub coś niezrozumiałego;) tym bardziej, że, sądząc po tych zapowiedziach, w dodatku będą to bardzo marne filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones