PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015096}

Lęk

6,4 2 093
oceny
6,4 10 1 2093
6,3 20
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk
ocenił(a) film na 8
EspresskA

A w czym ta niedojrzałość w obliczu decyzji i sytuacji ostatecznych się przejawia? Jak to jest dojrzale umierać?

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Może autorce posta chodziło o słowo egoizm? Dla jasności, mam na myśli obydwie siostry.

ocenił(a) film na 8
olgsl

Z egoizmem też się nie zgadzam. Co było w siostrach egoistycznego?

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Oj , wg mnie dużo. Każda z nich była silna osobowością. Gośka podejmując taka decyzje nie liczyła się z siostra (czy tamta w ogóle chce to widzieć, przy niej być, sugerowała jej nawet jak ma się ubrać na stypę) Łucja z kolei robiła wszystko, by powstrzymać Gosię, a wiec nie liczyła się z jej decyzja, próbując przebrnąć przez jej chorobę (Ew. przez późniejsza zalobe) na swój sposób. W moim odczuciu obydwie chroniły siebie, ale po zemści kosztem uczuć i decyzji drugiej.

ocenił(a) film na 8
olgsl

Inaczej odebrałyśmy ten film. Siostra zgodziła się i chciała towarzyszyć Gosi w tej ostatniej drodze. A że było to dla niej trudne - oczywiście, że tak. Dziwne byłoby, gdyby nie było. Pokazane są jej emocje, ale nie niezgoda na tę decyzję.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

No i o to w filmie chodzi żeby każdy odbierał na własny sposób:) Zastanawiam się teraz czy ogladalam nieuważnie, czy tez było scena na początku, kiedy Gośka pyta Łucję, czy ją tam zawiezie. Ja zrozumiałam, że niejako nie miała wyjścia i robiła to wbrew sobie. Mało by tez brakowało, ze nie wróciłaby do ośrodka na finał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones