PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 053
oceny
7,9 10 1 146053
7,1 27
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 3

Nie rozumiem dlaczego po ataku agresji nortona w ostatniej scenie w sądzie,wszyscy uznali że jest
on chory psychicznie. My mniej wiecej od połowy filmu wiemy ze cierpi na rozdwojenie jażni,ale atak
na prokuratora w sądzie to żaden dowód że facet jest chory i zamiast do więzienia kierowany jest do
szpitala.Może po prostu się wkurzył i nie wytrzymał nerwowo.A wszyscy uznali że jest chory.Słaby
ten film

ocenił(a) film na 10
Zodiak

Poczytaj sobie o zawiłościach prawnych i zwróć uwagę na czym opierał linię obroną Prawnik(Gere) a najlepiej obejrzyj jeszcze raz film. Wszystko jest z sensem :)

ocenił(a) film na 7
Nassanael

dokładnie

ocenił(a) film na 8
Nassanael

Nie wszystko - mnie zastanawia brak wyjaśnienia motywu finansowo-biurokratycznego z Shaughnessy'im w roli głównej - nie zostaje to w żaden sposób wyjaśnione - coś jest na rzeczy ewidentnie, ale pozostaje to (w moim odczuciu) niewyjaśnione. Chyba, że coś przeoczyłem ;)

ocenił(a) film na 10
Manskinner

No to prawda, nie zwróciłem uwagi na to. Ale mnie to akurat mało interesowało.

ocenił(a) film na 8
Nassanael

Ja nie powiem, by mi to spać po nocach nie dawało, po prostu to zauważyłem i się nad tym czas jakiś zastanawiałem :)

Manskinner

Bo to jest wątek poboczny, nie ma czego wyjaśniać. Veil wezwał go na świadka żeby ujawnić jego finansowe powiązania z księdzem, ale tak naprawdę to nie miało żadnego znaczenia dla sprawy.

ocenił(a) film na 8
alien_2

To Gire w ciula zrobił hehe:) Bardzo fajny film.

Zodiak


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones